warszawa

Witajcie!

Już 5 marca (sobota) na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja bezpłatnych targów Kariera IT. Jako partner targów pojawimy się na wydarzeniu ze stoiskiem eduweb.pl oraz ciekawą ofertą na nasze kursy.

Kariera IT to targi pracy dla szeroko rozumianej branży informatycznej. W roli wystawców występują firmy prowadzące rekrutację pracowników do swoich działów IT (m.in. EY, Accenture, JLabs, Gemius, IT Connect, HAYS). Oprócz spotkań z potencjalnymi pracodawcami i prezentacji ciekawych ofert zatrudnienia, szykujemy w programie także prelekcje merytoryczne ekspertów i pokazy nowinek technologicznych.

Wybrane prelekcje:
– REST API vs good API (Wojciech Erbetowski)
– Kiedy prosty formularz przestaje wystarczać – bezpieczeństwo i uwierzytelnianie w nowoczesnych aplikacjach (Bolesław Dawidowicz)
– Don’t give a hack! (Kamil Porembiński)
– Warsztat: Asertywność hit czy kit? Jak mówić, by stać się autorytetem? Jakie korzyści czerpiesz z bycia uległym lub agresywnym? (Iwona X Kunach)
– Java Wars VIII: The Function Awakens (Grzegorz Piwowarek)
– Jak wykorzystać pełne możliwości Oracle EXADATA (Łukasz Karwacki)
– Fakty i mity na temat PowerPointa – czyli o tym, co naprawdę zabija kreatywność (Luiza Kozieł)
– 3 rzeczy, które możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do pracy marzeń w przyszłym tygodniu (Iza Wojtaszek)
– Jak rozpocząć przygodę z AngularJS (Dariusz Kalbarczyk)
– Kotlin – młodszy i fajniejszy brat Javy dla programistów Androida (Sylwester Madej)
– Ujarzmić chaos – Agile, Scrum, Kanban (Przemek Lewandowski)
– Wprowadzenie do Azure Resource Manager (Łukasz Kałużny)
– Problemy Wydajnościowe w Systemach Wielowątkowych (Bartosz Adamczewski)
– Memento memori – pamięć w .NET (Konrad Kokosa)

W trakcie Kariery IT odbywać się będą pokazy technologii, m.in. druku 3D, dronów, i gogli wirtualnej rzeczywistości, a na każdego uczestnika czekać będzie także poczęstunek oraz materiały targowe. Na miejscu będzie również doradca zawodowy, który będzie sprawdzać CV i poradzi co zrobić, by osiągać sukcesy w życiu zawodowym. A na koniec szykujemy konkurs z nagrodami!

Wszelkie szczegóły i darmowa rejestracja na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-warszawa-05-03-2016/