Darmowe

2012 – Podsumowanie

Zawsze przy okazji tego typu podsumowań pierwszą rzeczą, która przychodzi mi do głowy są podziękowania. Nie inaczej jest tym razem i po pierwsze, chciałbym…

Zawsze przy okazji tego typu podsumowań pierwszą rzeczą, która przychodzi mi do głowy są podziękowania. Nie inaczej jest tym razem i po pierwsze, chciałbym powiedzieć Wam – wszystkim sympatykom, klientom, partnerom, przyjaciołom eduweb.pl – DZIĘKUJĘ. Za wspaniale spędzony mijający rok 2012, za Wasze zaangażowanie i wsparcie, za motywujące słowa i listy, za to, że jesteście wspaniałymi ludźmi z otwartą głową, którzy chcą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności. Jednocześnie – życzę Wam aby nadchodzący rok był naprawdę wspaniały i pełen sukcesów!

Zanim przejdę do podsumowania 2012, chciałbym zaznaczyć że równocześnie planujemy mnóstwo atrakcji na 2013. Na dole znajdzie się krótka zapowiedź tego, co już wkróte zobaczycie na eduweb.pl, jednak mamy do Was również prośbę o wypełnienie naszej noworocznej ankiety. To Wy wyznaczacie kierunek tego, na czym skoncentrujemy swoje siły w 2013 zatem serdecznie zapraszam do poświęcenia 10-20 min na ankietę. Wśród osób, które wypełnią nasze ankiety rozlosujemy ciekawe upominki a same wyniki ankiet i ich analizę będziemy publikować na blogu. Zatem zapraszamy do wypełnienia:

Noworoczna Ankieta eduweb.pl – Weź udział! >>

 

A teraz, czas na podsumowanie…

2012

2012 był dla nas wyjątkowym rokiem z wielu względów. Zapraszam na odliczanie top#8 rzeczy najważniejszych dla eduweb.pl w minionym roku.

#1 – Wy

Niezwykłe w mijającym roku było Wasze zaangażowanie i otwartość na nowe pomysły oraz rozwój społeczności eduweb.pl. W każdej formie naszej społecznej aktywności odnotowaliśmy ogromny wzrost. Uruchomiliśmy też szereg nowych kanałów społecznościowych. Wszystkie parametry dotyczące oglądalności naszych serwisów wzrosły. Odnotowaliśmy rekordową liczbę ponad 2 milionów odsłon naszych witryn (+60%), 5 000 fanów na facebooku(+200%), 150 tysięcy odsłon na YouTube (+1000%).

analiza


#2 – Nowy eduweb.pl, odznaki, grywalizacja

Uruchomiliśmy zupełnie nową wersję serwisu, poza zmienioną szatą graficzną, oferując szereg funkcjonalności, z których tylko niektóre to – spersonalizowana strefa klienta pozwalająca śledzić osiągnięcia, odznaki przyznawane za ukończenie kursów, sprofilowane ścieżki tematyczne nauki, możliwość uzyskania Certyfikatu honorowanego przez najlepszych pracodawców, możliwość oglądania kursów w wersji online na platformie Eduweb OD, ranking użytkowników i przyznawanie punktów i wiele więcej! W premierze serwisu online na żywo wzięło udział niemal 500 osób a nasze strony zanotowały tego dnia kilkanaście tysięcy hitów. Stworzyliśmy też ranking użytkowników eduweb.pl, również w ramach szkoleń za uzyskiwane osiągnięcia przyznajemy nagrody i punkty. Zdobyliśmy ponad 100 partnerów, którzy honorują nasze Certyfikaty jakie można uzyskiwać podczas nauki na eduweb.pl a także serwis ofert pracy który rozwijamy z par. Wprowadziliśmy innowacyjne formy szkoleń, które są wspierane przez webinaria, możliwość konsultacji z ekspertem na żywo, jak również formę zabawy i grywalizacji.

eduweb


#3 – Start Eduweb Live

Uruchomiliśmy Wirtualną Akademię Eduweb Live w ramach której online, na żywo, 3 razy w tygodniu prowadzimy zajęcia i konsultacje z dziedziny grafiki, webdesignu, wideo oraz webdevelopmentu. Już w pierwszym miesiącu funkcjonowania odnotowaliśmy oglądalność ponad 1 000 osób, które brały udział w zajęciach live. Do tej pory zgromadziliśmy też w Bazie Wiedzy ponad 50 godzin wartościowych materiałów, które zostały obejrzane już ponad 30 tysięcy razy. Co miesiąc w ramach Edu Live publikujemy nawet 20 godzin nowych materiałów, które dotyczą najnowszych rozwiązań i technologii, które zmieniają się w niesamowitym tempie. Eduweb Live pozwala dostosować się do tych zmian i zbudować konkurencyjną przewagę.

Zobacz jak działa Eduweb Live >>

warsztaty

 

#4 – Kursy wideo

W 2012 wydaliśmy rekordową ilość kursów, przekraczając obecnie 500 godzin materiałów dostępnych w ramach eduweb.pl. Znalazły się wśród nich kursy takie jak Responsive Design i kurs CSS3, które dotyczą standardów przyszłości, technologii mobilnych i wyznaczają kierunek w dziedzinach których dotyczą. Publikowaliśmy także szczególnie ważne dla nas kursy Kreatywna Rozwałka oraz Photoshop Masterclass, które są unikalną na skalę światową prezentacją umiejętności najlepszych praktyków, którzy swoje projekty realizują dla największych marek. Rozkładaliśmy dla Was na czynniki pierwsze projekty, które realizowaliśmy np. dla Intela, Discovery czy Forda. 

masterclass


#5 – Wydarzenia branżowe

Braliśmy aktywnie udział w wielu, niezwykle ważnych wydarzeniach branżowych i jako pierwsi komentowaliśmy je na łamach eduweb.pl i Eduweb Live. Moje zadania opierały się głównie na warstwie merytorycznej i dostarczaniu wykładów oraz prelekcji, których w tym roku poprowadziłem ponad 50 odwiedzając kilkanaście miast i mając przyjemność występować przed niemal 5 tysiącami osób. W tym roku wydarzeń było naprawdę mnóstwo, z których najważniejsze to:

  • Premiera Adobe CS6, w której braliśmy udział jako partner Adobe (zobacz naszą relację)
  • Nasza prezentacja na TEDx Talk w Łodzi
  • Microsoft Technology Summit oraz premiera Windows 8 (Prelekcje)
  • Microsoft Imagine Cup (Jury)
  • Targi Film Video Foto w Łodzi (Stoisko, Wykłady)
  • Dwie edycje spotkania Adobe Video Days w Warszawie i Krakowie (Stoisko, Wykłady)
  • Dwie edycje Adobe Roadshow, m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Toruń, Poznań, Łódź, Szczecin (Prowadzenie Roadshow – Wykłady)
  • I wiele, wiele więcej!

ted

Oto tylko niektóre z badge’y, jakie zebrałem przez ten rok:

badge


#6 – Partnerzy

W 2012 udało nam się nawiązać współpracę z wieloma firmami, razem z którymi zrealizowaliśmy szereg projektów edukacyjnych. Wśród nich, nasi najważniejsi partnerzy mijającego roku to Adobe i Microsoft. Oprócz tego pracowaliśmy z firmami jak Wacom, HyperCube, ciekawie też zapowiada się współpraca z firmą Eizo. Zrealizowaliśmy również szereg komercyjnych projektów dla największych firm z branży jak Kia, Ford, Asus, Intel, Discovery, Viva, Gatta i wiele więcej. Współpracujemy z wieloma serwisami i magazynami jak Computer Arts, Kreatywny Bazar, Programista, Fotolia, Graficzne.pl, Motion Freaks oraz innymi serwisami branżowymi.


#7 – Eduweb.pl w Mediach

W minionym roku mieliśmy okazję zaprezentowaś się w wielu branżowych magazynach, na blogach i w prasie oraz telewizji. Udzieliliśmy wywiadów między innymi dla TVP2, Polsat, Polsat News, TV Biznes, Radia Łódź i wielu innych, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich stacji a o eduweb.pl pisały też branżowe magazyny jak Chip czy Computer Arts.

syplom


#8 – Szkolenia stacjonarne

Mieliśmy także okazję przeprowadzić ponad 200 godzin Szkoleń Stacjonarnych i Warsztatów zarówno dla naszych partnerów, jak i dla innych dużych firm, agencji reklamowych czy domów mediowych, jak grupa Allegro, O2, Wirtualna Polska, K2 Internet, Nokaut, Pracuj.pl, Uselab, Medicover, Symantec i wielu innych.

A co w 2013? 

2013

Jak widzicie, rok 2012 był dla nas bardzo pracowity. Nie zamierzamy tego zmieniać – wręcz przeciwnie – wykonana praca i Wasza pomoc dała nam niezwykłą motywację i moc realizowania marzeń w 2013 roku. Jednym z nich jest praca nad naszym ośrodkiem szkoleniowym oraz kursami i szkoleniami stacjonarnymi. Będziemy na bieżąco informować Was o postępach tego wielkiego przedsięwzięcia i liczymy na Waszą pomoc. Poza tym, planujemy przygotować jeszcze większą, rekordową ilość kursów w 2013 roku. Wśród nich możecie spodziewać się materiałów, które będą wyznaczać nowe kierunki, wybiegać w przyszłość i pozwalać Wam budować konkurencyjną przewagę na bardzo trudnym rynku nowych technologii. Będą kursy WordPress, projektowania na urządzenia przenośne, inspirujące materiały z dziedziny grafiki, praktyczne projekty z branży wideo i naprawdę mnóstwo innych ciekawych kursów. Będziemy też rozwijać naszą Wirtualną Akademię Eduweb Live.

Jednak to również od Ciebie w dużej mierze zależy to, w którym kierunku pójdziemy i jakich materiałów przygotujemy dla Was najwięcej. Z tego powodu, mamy wielką prośbę o wypełnienie naszej noworocznej ankiety. Jej wyniki opublikujemy na blogu a wśród osób biorących w niej udział rozlosujemy ciekawe nagrody. Zapraszamy do poświęcenia 10-20 minut:

Noworoczna Ankieta eduweb.pl – Weź udział! >>

 

Z góry dziękujemy za udział w Ankiecie, jeśli znajdziesz jeszcze chwilę, możesz wziąć udział w innych ankietach na:

http://www.eduweb.pl/ankiety/

 

Tym samym zwiększysz swój udział na wylosowanie nagrody! Zapraszamy 🙂

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

Minigaleria ciekawszych wydarzeń z roku 2012:

[gallery columns=”4″ link=”file” ids=”2270,2311,2310,2309,2308,2307,2306,2305,2304,2303,2302,2301,2300,2299,2298,2297,2296,2295,2294,2293,2292,2291,2290,2289,2288,2287,2286,2285,2284,2283,2282,2281,2280,2279,2278,2277,2276,2275,2274,2273,2272,2271″]

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kursy Excel na eduweb.pl!

Witajcie, Mam kolejną dobrą wiadomość - już w najbliższy poniedziałek na eduweb.pl ukażą się kolejne kursy, tym razem z zakresu najbardziej popularnego pakietu biurowego, czyli Microsoft Office.…

Nowości

eduweb.pl na Targach CeBIT w Hannowerze

Witajcie, Wydawało mi się, że targi w Hannowerze odbyły się całkiem niedawno, tymczasem od tej imprezy minęło już ponad dwa miesiące. Przez cały czas nie miałem nawet…

Nowości

Relacja z Adobe MAX 2013 – Photoshop CC, Illustrator CC i Creative Cloud

Ruszyła coroczna, największa konferencja dla branży kreatywnej organizowana przez Adobe, na której zostały pokazane nowości w oprogramowaniu i kierunek rozwoju popularnych aplikacji z których korzystamy na co…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności