Nowości

25 Tysięcy Polubień na Facebooku – Dziękujemy!

Drodzy! Ćwiartka pękła! 😉 Nasza strona na Facebook’u ma już ponad 25 tysięcy fanów! A to wyłącznie Wasza zasługa, za co serdecznie dziękujemy. Motywujecie…

Drodzy!

Ćwiartka pękła! 😉 Nasza strona na Facebook’u ma już ponad 25 tysięcy fanów! A to wyłącznie Wasza zasługa, za co serdecznie dziękujemy. Motywujecie nas do dalszej pracy i dostarczania Wam codziennie porcji przydatnych informacji – nie tylko o eduweb.pl, ale to już doskonale wiedzą nasi fani. Streamujemy także mnóstwo treści w ramach facebook’owych wydarzeń na żywo!

To nie wszystko. Z okazji 25 000 polubień na naszym profilu na Facebooku przygotowaliśmy dla Ciebie promocję – na nasze nowe Kursy Facebook’a 🙂

UWAGA! Tylko dziś Kursy Facebooka kupisz 25% taniej! Oba materiały tworzą kompletne kompendium, które pomoże Ci zacząć skutecznie reklamować się na najbardziej popularnym portalu społecznościowym. To jedyne takie – aktualne – opracowanie w polskiej sieci, a jego przygotowaniem zajęli się praktycy, którzy na co dzień prowadzą profile i kampanie dla największych firm. Taka okazja już się nie powtórzy – to świetny moment aby zainwestować czas w stronę swojej firmy czy organizacji, lub rozszerzyć swoją ofertę. Sprawdź koniecznie:

Jak odebrać rabat?
Na stronie zakupu Kursu w polu „Chcę zrealizować Kartę Podarunkową” wpisz kod: FB25. Po przejściu do kolejnego pola cena zostanie pomniejszona o 25%. Promocja obowiązuje na każdy z kursów kupowany osobno – to znaczy, że należy wybrać Kupuję na stronie każdego z kursów, lub skorzystać z tych linków zakupu:

A jeśli jeszcze nie jesteś naszym fanem na Facebooku, zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/eduwebpl 🙂

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności