Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Adobe Illustrator CC! Jeżeli opanowałeś już podstawy pracy w Adobe Illustrator CC, ten Kurs wprowadzi…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Adobe Illustrator CC!

Jeżeli opanowałeś już podstawy pracy w Adobe Illustrator CC, ten Kurs wprowadzi Cię w szereg zaawansowanych technik, które pomogą Ci stworzyć estetyczne i rozbudowane ilustracje. Omówimy takie zagadnienia jak praca nad ilustracjami zgodnymi z najnowszymi trendami, praca z gradientem, tworzenie ilustracji w rzucie izometrycznym czy techniki rysowania odręcznego. W tym ostatnim przypadku, nawet jeżeli nie posiadasz zdolności manualnych, z pomocą przyjdzie Ci szereg narzędzi i wskazówek od wieloletniego praktyka prowadzącego Kurs.

Poznasz techniki teksturowania, cieniowania i dowiesz się, jak nadać głębię swoim ilustracjom. Nauczysz się również tworzyć własne pędzle. Poznane w tym kursie praktyczne techniki pozwolą Ci udoskonalić swój warsztat i wprowadzić do codziennej pracy nowe triki, usprawniające pracę, czyniąc ją jeszcze bardziej kreatywną.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które znają już podstawy pracy z Aplikacją Adobe Illustrator CC. Lekcje prowadzone są w ten sposób, aby osoby, które dopiero zaczęły swoją przygodę z Illustratorem również mogły wynieść z niego przydatne techniki i wprowadzić je do codziennej pracy.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 5 listopada!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności