Nowości

Aktualizacja sprzętu do Adobe CS6

Witajcie, Wejście na rynek Adobe CS6 oznacza również zmiany wydajnościowe w aplikacjach. Wiele z nich zostało przepisanych pod architekturę 64-bitową, a część aplikacji otrzymała…

Witajcie,

Wejście na rynek Adobe CS6 oznacza również zmiany wydajnościowe w aplikacjach. Wiele z nich zostało przepisanych pod architekturę 64-bitową, a część aplikacji otrzymała dodatkowe wsparcie w postaci Mercury Engine, który pomaga wykorzystać maksymalnie konfigurację sprzętową, zaprzęgając do pracy GPU. Przykład działania nowych mechanizmów możecie zaobserwować w Photoshopie czy Illustratorze. W Photoshopie CS6 wystarczy uruchomić narzędzie Liquify aby zarejstrować zauważalną zmianę w wydajności.

Od dłuższego czasu testujemy już CS6 i staramy się zoptymalizować jednostki, które najlepiej mogłyby poradzić sobie w profesjonalnych zastosowaniach. Duża część naszej pracy to optymalizacja samych ustawień, BIOSU i konfiguracji systemowej, ale niemałe znaczenie ma też sam hardware. Dobraliśmy optymalne komponenty i podkręciliśmy je, uzyskując nawet 40% większą wydajność przy pracy z programami Adobe (na przykładzie After Effects CS6). Udało nam się także znaleźć rozwiązania w możliwie jak najlepszej cenie. Nowe zestawy eduweb Hardware znajdziecie na stronie:

http://www.eduweb.pl/hardware/

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i oczywiście czekamy na Wasze pytania związane z konfiguracjami pod adresem hardware/at/eduweb.pl. Można też do nas zadzwonić albo przetestować osobiście konkretną konfigurację w salonie w Warszawie.

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Fotografia i Photoshop

Kurs InDesign od Podstaw – już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności