Darmowe

Aplikacja eduweb.pl na Windows 8.1

Wiadomości, które mam zamiar przekazać Wam w tym poście to początek wielkich zmian na eduweb.pl oraz nowych funkcjonalności serwisu, które rozwijamy już od dawna…

nokia

Wiadomości, które mam zamiar przekazać Wam w tym poście to początek wielkich zmian na eduweb.pl oraz nowych funkcjonalności serwisu, które rozwijamy już od dawna a już niedługo oddamy w całości do Waszej dyspozycji. Już nie mogę się doczekać tego, co będę mógł pokazać Wam w tym miesiącu, dlatego śledźcie uważnie nasze serwisy!

Dziś mam przyjemność zapowiedzieć premierę natywnej aplikacji eduweb.pl dla Windows 8.1, która dostępna będzie w Sklepie Windows już 8 kwietnia, czyli w najbliższy wtorek!

Czym jest aplikacja natywna? To wybrane funkcjonalności eduweb.pl zamknięte w aplikacji którą pobierzecie bezpośrednio ze sklepu Windows i zainstalujecie w systemie. Będzie ona dostępna wyłącznie dla osób, które posiadają najnowszą wersję systemu Windows 8.1. Aplikacja będzie dostępna za darmo a w jej ramach będziecie mogli przeglądać wszystkie materiały eduweb i oglądać je w dedykowanym playerze.

W pierwszej wersji aplikacja eduweb.pl będzie działała wyłącznie online, jednak w przyszłości będziemy ją rozwijać między innymi o funkcjonalność pobierania kursów i innych materiałów do trybu offline, co umożliwi Wam oglądanie materiałów bez konieczności łączenia z internetem, lub na przykład na tablecie na wakacjach 😉

Funkcjonalności aplikacji, które przygotowaliśmy dla Was w pierwszej kolejności to:

  • Przeglądanie nowości na eduweb.pl
  • Możliwość przeszukiwania wszystkich materiałów eduweb.pl
  • Oglądanie darmowych tutoriali
  • Oglądanie kursów dla zalogowanych użytkowników
  • Wgląd w materiały ulubione i posiadane na koncie eduweb.pl
  • Przeglądanie Bazy wiedzy i oglądanie Warsztatów dla abonentów Eduweb Live

Aby zaostrzyć apetyty, prezentujemy krótki film na którym możecie zobaczyć jak wygląda i działa aplikacja eduweb.pl dla Windows 8.1:

Dlaczego Windows 8? Przede wszystkim tworzenie aplikacji na tę platformę jest nam bliskie i mamy w tym duże doświadczenie, ponadto nasz serwis oparty jest o technologie Microsoft, dzięki czemu nieco łatwiej jest nam wymieniać dane z systemem Windows. Uważamy także, że to świetna, perspektywiczna platforma z której będzie korzystać coraz więcej osób.

Jednak zdajemy sobie sprawę, że na razie nie jest to najbardziej popularne mobilne środowisko na rynku. Bądźcie spokojni 🙂 Najwięcej czasu (niemal pół roku!), przeznaczyliśmy na tworzenie działającego API eduweb.pl, na którym będą oparte aplikacje na wszystkie platformy i jest ono już gotowe. W tym momencie na ukończeniu mamy także aplikację iOS na iPada, którą wkrótce oddamy do Waszej dyspozycji. Jeśli aplikacje będą cieszyć się powodzeniem, przygotujemy dla Was także aplikację dla systemu Android.

Przy okazji chciałbym podziękować świetnej firmie Clever Software, która włożyła mnóstwo pracy w przygotowanie aplikacji. Zdecydowanie polecamy ekipę Clever Software!

Razem z premierą aplikacji będziemy dla Was mieli także jeszcze jedną , specjalną niespodziankę! Dlatego śledźcie uważnie nasze serwisy, w tym miesiącu mamy dla Was jeszcze inne, naprawdę świetne wiadomości!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności