Nowości

Nowe aplikacje eduweb.pl dla iOS, Windows i Android

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi materiałami i korzystać z eduweb.pl gdzie tylko chcesz? Pobierz zaktualizowaną aplikację dla iOS, Windows lub Android. Z poprzednich…

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi materiałami i korzystać z eduweb.pl gdzie tylko chcesz? Pobierz zaktualizowaną aplikację dla iOS, Windows lub Android. Z poprzednich wersji mogliście korzystać już od niemal dwóch lat. Kilka tygodni temu zaktualizowaliśmy wszystkie aplikacje a także dodaliśmy nową apkę na iPhone’a. Nowy, odświeżony interfejs ułatwi Ci poruszanie się po niej i korzystanie z wszystkich najważniejszych funkcji.

Wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację:

Aplikacja dla Windows 8/10
Pobierz za darmo tutaj >>

Aplikacja dla iOS (iPhone i iPad)
Pobierz za darmo tutaj >>

Aplikacja dla Android
Pobierz za darmo tutaj >>

Korzystanie z aplikacji mobilnej to przede wszystkim wygoda – dzięki niej możesz bez problemu oglądać pobrane kursy, przeglądać nowości oraz masz dostęp do swoich kursów o każdej porze i gdzie tylko chcesz!

 

Jako jedyni mamy aplikacje na wszystkie platformy – dla iOS, Windows, Android i cały czas staramy się je rozwijać i ulepszać. Cały czas pracujemy nad poprawkami, wkrótce w aplikacji powinniście znaleźć na przykład usprawnienia do Playera jak zmiana prędkości, wznawianie a nawet możliwość zapisania kursów do odtwarzania offline! Jeśli macie jakieś dodatkowe sugestie – dajcie znać w komentarzach!

Miłego korzystania!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności