Darmowe

Ask a Pro – Sesje z Profesjonalistami od Adobe Polska

Adobe Polska rusza z polskimi sesjami z profesjonalistami branży kreatywnej pt. Ask a Pro. W trakcie trzech bezpłatnych spotkań online nasi eksperci opowiedzą o…

Adobe Polska rusza z polskimi sesjami z profesjonalistami branży kreatywnej pt. Ask a Pro. W trakcie trzech bezpłatnych spotkań online nasi eksperci opowiedzą o nowych funkcjach i możliwościach Creative Cloud. Pokażą, jak korzystać z najnowszych narzędzi CC, aby jeszcze bardziej usprawnić codzienną pracę projektanta.

Pierwsza sesja z Grzegorzem Rogiem na temat projektowania z Creative Cloud odbędzie się już w poniedziałek 25 listopada. W środę 27.11 Piotr Walczyszyn pokaże, jak ożywić statyczne strony www, zaś w czwartek 28.11 Marek Błędowski opowie, jak nowości CC usprawniają obróbkę materiału wideo.

W trakcie wszystkich trzech sesji będzie można zadawać pytania naszym ekspertom za pomocą chatu.

Aby przystąpić do wydarzenia Ask a Pro, wystarczy wejść na stronę eventu i otworzyć zakładkę ‘live’: http://www.adobe.com/pl/event/askapro.html. Streaming uaktywni się o godz. 19:00.

Szczegółowa agenda:

DataProwadzącyTytułOpis
25 listopada
19:00-20:15
Grzegorz RógCreative Cloud dla nowoczesnego projektantaW trakcie sesji opowiemy o planie Creative Cloud dla uczniów, studentów i nauczycieli. Pokażemy, jak usługa Creative Cloud wspomaga naukę i proces twórczy, oferując dostęp przestrzeni dyskowej w chmurze i społeczności Behance. Poznasz możliwości pracy z grafiką w aplikacjach Photoshop i Illustrator, oraz sposoby tworzenia efektownych stron www w aplikacji Muse – wszystko to poparte praktycznymi, ciekawymi przykładami, które zainspirują Cię do dalszej pracy z CC.
27 listopada
19:00-20:15
Piotr WalczyszynAnimacje w HTML5 z wykorzystaniem Adobe Edge AnimateW trakcie sesji pokażemy, jak z wykorzystaniem narzędzia Edge Animate ożywić statyczną treść HTML, dodając ciekawe efekty i animacje. Dowiesz się, jak tworzyć efekty typu parallax, kompozycje responsywne czy też jak osadzać animacje w publikacjach na tablety (iPad, Android) z wykorzystaniem technologii DPS i program Illustrator.
28 listopada
19:00-20:15
Marek BłędowskiPłynna praca z nowymi funkcjami do edycji wideoPodczas sesji opowiemy o nowościach w aplikacjach Creative Cloud do profesjonalnej obróbki wideo. Dowiesz się jak przyspieszyć swoją pracę z wysokimi rozdzielczościami, jak używać Premiere Pro do szybkiego montażu i jak pracować z kolorami w aplikacji Speedgrade. Przyjrzyjmy się także nowym funkcjom After Effects, w tym współpracy z Cinema4D, oraz innym aplikacjom z segmentu wideo, takim jak Story i Prelude.

 

 

Więcej informacji o wydarzeniach Ask a Pro i naszych prelegentach znajduje się tutaj: http://www.adobe.com/pl/event/askapro.html

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności