Nowości

Back to School – wrześniowa promocja w Eduweb!

Back to School – wrześniowa promocja w Eduweb Ostatnie dni wakacji za nami, opalenizna jeszcze nie zdążyła zblednąć, godne pozazdroszczenia zdjęcia już dłuższy czas…

BTSbanner3

Back to School – wrześniowa promocja w Eduweb

Ostatnie dni wakacji za nami, opalenizna jeszcze nie zdążyła zblednąć, godne pozazdroszczenia zdjęcia już dłuższy czas widnieją na wszystkich social mediach, a letnie nastroje towarzyszą tym wszystkim, którzy tęsknie wspominają beztroskę wakacyjnych urlopów. Początek września i pierwsze dni roku szkolnego to najlepszy moment na to, by wykorzystać zastrzyk motywacji i doskonały nastrój po sierpniowym odpoczynku, i zainwestować w rozwój własnych umiejętności!

Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję – już teraz możecie skorzystać ze zniżki -20% na wszystkie kursy na Eduweb! To doskonała okazja by spróbować swoich sił w zupełnie nowych dziedzinach, odświeżyć sobie nieco zapomniane po wakacjach umiejętności lub doszkolić się w obsłudze już znanych narzędzi. Tych, którzy już znają nasze kursy, nie trzeba przekonywać do tego, jak wygodne i praktyczne jest korzystanie z pobranych materiałów w dowolnie wybranym momencie – zaś dla tych, którzy jeszcze zwlekali z zakupem kursu, to doskonała okazja by sprawdzić na czym polega fenomen e-learningu! Promocja trwa od 1.09 do 4.09 – czyli macie czas tylko do niedzieli!

Zapoznaj się z pełną ofertą pod adresem:
http://www.eduweb.pl/back-to-school/

Życzymy owocnej nauki!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności