Nowości

Bezpłatne Targi Kariera IT w Rzeszowie – 18.06.2016

  Z przyjemnością informujemy, że już niedługo, 18 czerwca (sobota) w Rzeszowie, odbędzie się kolejna edycja targów Kariera IT. To spotkanie dla osób z…

rzeszow

 

Z przyjemnością informujemy, że już niedługo, 18 czerwca (sobota) w Rzeszowie, odbędzie się kolejna edycja targów Kariera IT. To spotkanie dla osób z branży informatycznej w województwie podkarpackim. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny!

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane branżą IT – studentów kierunków informatycznych, specjalistów IT i programistów, a w szczególności tych, którzy poszukują zatrudnienia w tej branży lub planują zmianę dotychczasowego miejsca pracy.

W roli wystawców występują firmy prowadzące rekrutację pracowników do swoich działów IT. Na najbliższej edycji Sponsorem Głównym Targów została lokalna firma G2A.com. Rekrutować będą również m.in.: Connectis, Codesushi, DHC Business Solutions, PGS Software. Spotkanie odbywa się pod honorowym patronatem podkarpackiego oddziału PTI.

Oprócz spotkań z pracodawcami i prezentacji wielu ciekawych ofert zatrudnienia, w programie szykujemy także prelekcje merytoryczne ekspertów, pokazy nowinek technologicznych (m.in. gogle wirtualnej rzeczywistości, drony, roboty, druk 3D). Wydarzenie zamknie losowanie wielu nagród, w którym mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy spotkania.

Wybrane prelekcje:

• Android development – droga do programowania like a pro (Marcin Hatalski)
• 3 rzeczy, które możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do pracy marzeń w przyszłym tygodniu (Izabella M. Wojtaszek)
• Świadomy UX, czyli jak słuchanie użytkowników może skrócić drogę do sukcesu w IT (Krystian Miąsik)
• Automatyzacja procesu dbania o jakość kodu w językach PHP i JavaScript (Krzysztof Ożóg)
• Internet of Things – a corporatocracy society base or humanity new frontier? (Vadym Melnyk)
• Jak rozpocząć przygodę z AngularJS (Dariusz Kalbarczyk)
• Jak dochodzić do przyczyn? (Wiesław Grabowski)
• Plan kariery (Mateusz Sikorowicz, InfoPraca.pl)
• Java Wars VIII: The Function Awakens (Grzegorz Piwowarek)

Wszelkie szczegóły oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-rzeszow-18-06-2016/

Warto dołączyć również do oficjalnego wydarzenia na Facebooku, które znajdziecie pod adresem: https://www.facebook.com/events/1726192147670068/

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności