Nowości

Bootcamp Concept Art już 16 września!

Jak pewnie zauważyłeś ruszyły kolejne edycje Bootcampów. Dziś chciałabym zaprosić Cię na nową edycję Bootcampu Concept Art – już w następną sobotę, 16 września. Biorąc…

Jak pewnie zauważyłeś ruszyły kolejne edycje Bootcampów. Dziś chciałabym zaprosić Cię na nową edycję Bootcampu Concept Art – już w następną sobotę, 16 września.

Biorąc udział w intensywnym, szkoleniu poznasz tajniki ludzkiej anatomii, procesy projektowania potworów, zagadnienia perspektywy i kompozycji – to wszystko będziesz mógł wykorzystać w praktyce projektując wspaniałe światy i zamieszkujące je istoty.

Czas trwania: 12 tygodni , start: 2016-09-16

Już dziś weź udział w bezpłatnej sesji  w sobotę 16 września >> http://eduweb.pl/bootcamp/ConceptArt
Całodniowa sesja na żywo wprowadzi Cię we wspaniały świat Concept Artu i Digital Paintingu. Już podczas tej wprowadzającej sesji przygotujesz swoją pierwszą pracę i dowiesz się, jakie zagadnienia będą poruszane w trakcie całego Bootcampu. Będziesz mógł obserwować proces powstawania profesjonalnego konceptu. Nawet, jeśli wszystkiego nie zrozumiesz – nie martw się, po to jest właśnie kolejnych 12 tygodni!

Poznaj tajniki pracy profesjonalnego rysownika i dzięki wsparciu grupy i mentora twórz własne cyfrowe arcydzieła! Ucz się we własnym tempie, w 100% online.

Zapisz się na darmowy Live Kick Off już teraz! http://eduweb.pl/bootcamp/ConceptArt

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności