Nowości

Bootcamp Front End Developer już 6 listopada!

Pasjonuje Cię projektowanie stron internetowych w najnowszych technologiach, a zaawansowane interfejsy nie są Ci straszne? Naucz się od podstaw najważniejszych technologii działających po stronie klienta…

Pasjonuje Cię projektowanie stron internetowych w najnowszych technologiach, a zaawansowane interfejsy nie są Ci straszne? Naucz się od podstaw najważniejszych technologii działających po stronie klienta podczas Bootcampu Front End Developer, który startuje już 6 listopada. Kierujemy go zarówno do początkujących front end’owców, ale już z podstawami JavaScript jak i doświadczonych Web Developerów, którzy chcą poznać nowe narzędzia pracy. Wiedza przyda się też Back end’owcom, którzy chcą lepiej wykorzystać front end. Do Twojej dyspozycji będzie 120 godzin sesji streamowanych na żywo i 30 ćwiczeń do wykonania, które pomogą Ci stać się Full Stack Developerem!

Bootcampy Online prowadzone są zdalnie, co oznacza, że będziesz mógł wziąć w nich udział z dowolnego miejsca i uczyć się we własnym tempie. Naukę możesz realizować obok codziennych zajęć czy pracy, całkowicie online.

webdev

Czas trwania: 6 tygodni , start: 2016-11-06

Biorąc udział w Bootcampie poznasz najnowsze API HTML i technologie JavaScript jak Node.js czy AngularJS. Zaczniesz pracować wydajniej z wykorzystaniem ES6, WebPacka, GITa oraz Grunta. Poznasz nowoczesne frameworki, a także narzędzia ułatwiające pracę developera. To wszystko z pomocą grupy uczestników oraz mentorów.

Sprawdź jakie zagadnienia będą poruszone w ciągu 6 tygodniowych warsztatów:
• Zaawansowany JS – poznasz serię dobrych praktyk pracy z JavaScript, podejście obiektowe jak również praca z Ajax czy JSON.
• API HTML 5 – Poznasz techniki pracy z nowymi API w HTML5 takimi jak Geolokalizacja, Aplikacje Offline czy File API.
• ES6 i TypeScript – wprowadzenie do zmian w JS, które pozwolą Ci zrozumieć działanie nowoczesnych frameworków.
• Frameworki – działanie ekosystemu frameworków JS takich jak Node, Angular i WebPack.
• AngularJS – najważniejsze koncepcje najważniejszego z frameworków JavaScript.
• Projekt i Narzędzia – stworzysz własny projekt i poznasz lepiej przydatne narzędzia jak Grunt, Gulp i Git.

Już w trakcie bezpłatnej sesji otwierającej stworzymy pierwszą aplikację z wykorzystaniem technologii, o których będziesz uczył się na Bootcampie. Jeśli nawet wszystkiego nie zrozumiesz – nie przejmuj się, po to jest kolejne 6 tygodni! Podczas całego dnia streamowanych na żywo zajęć będziesz miał okazję poznać innych uczestników Bootcampu, oraz trenera i zadać mu pytania na czacie.

Już teraz zapisz się na darmowy Live Kick Off – startujemy już 6 listopada!

Więcej informacji pod adresem:
http://eduweb.pl/bootcamp/FrontEndDeveloper

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności