Nowości

Bootcamp Front-End Developer w ramach Torii Academy!

  Nowy rok szkolny zaczynamy w wielkim stylu! Nie tylko informacją o Bootcampach Online, które już wkrótce na eduweb.pl, ale też świetną wiadomością o…

tori

 

Nowy rok szkolny zaczynamy w wielkim stylu! Nie tylko informacją o Bootcampach Online, które już wkrótce na eduweb.pl, ale też świetną wiadomością o współpracy z jedną z najlepszych niepublicznych uczelni IT w Polsce – Polsko Japońską Akademią Technik Komputerowych. Razem z PJATK uruchamiamy nową markę – Torii Academy, w ramach której mamy dla Was świetną ofertę Bootcampów z zajęciami stacjonarnymi w Warszawie, uzupełnionymi Bazą Wiedzy eduweb.pl.

Torii Academy to przedsięwzięcie, które reaguje na rynkowe zapotrzebowanie na profesjonalnych pracowników. Naszym głównym założeniem jest ścisła współpraca z najlepszymi firmami z branży i dostarczanie specjalistów, którzy za moment będą bezcenni na rynku pracy. Stąd cała idea sprowadza się do nauki praktycznej, rynkowej wiedzy i umiejętności cenionych przez pracodawcę. Cały, starannie opracowany, metodyczny program Bootcampów jest okrojony o wszystkie tematy, które z punktu widzenia realnych wymagań rynku pracy nie są niezbędne. Dodaliśmy za to rzeczy, które na ogół nie są w ten sposób realizowane na studiach a są konieczne w pracy, jak techniki pracy w zespole.

Efekt to wypracowanie 9-miesięcznego programu Bootcampu Front-End Developer, który przedstawiamy Wam jako pierwszy. Jako że zapotrzebowanie na front-end’owców obecnie jest niezwykle duże a w przyszłości będzie rosło, jesteśmy przekonani że to niezwykle perspektywiczne zajęcie, a dodatkowo takie, którego nauka nie musi zająć pełnego toku studiów. Co więcej, program ułożyliśmy tak, aby nauka nie kolidowała z Twoimi codziennymi obowiązkami. Będziesz uczył się około 3 godziny dziennie a zajęcia stacjonarne prowadzimy wieczorowo co drugi tydzień – to oznacza, że możesz pogodzić to z innymi obowiązkami, również myśląc o przekwalifikowaniu.

Bootcamp Front-End Developer startuje już od 1 października i planujemy początkowo uruchomienie jedynie 2 grup, co oznacza, że ilość miejsc jest ściśle ograniczona a na Bootcamp będziemy prowadzili rekrutację w ramach której do zakwalifikowania się wymagamy zdania testów logicznych, z języka angielskiego, oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Koszt to 8500 zł, który rozłożony jest na opłatę wstępną i comiesięczne raty.

Więcej szczegółów, a także możliwość pobrania Syllabusa i rejestracji znajdziesz na http://www.toriiacademy.pl/

Torii Academy to rezultat współpracy dwóch liderów w swoich dziedzinach – Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, będącej w ścisłej czołówce niepublicznych uczelni kształcących informatyków, oraz portalu eduweb.pl, który od 10 lat dostarcza profesjonalne wideo kursy online dla aspirujących grafików i programistów. Jesteśmy niezwykle podekscytowani zupełnie nowymi możliwościami, które oferuje takie połączenie i nie możemy się doczekać aby zobaczyć co Państwo osiągniecie, dzięki naszej współpracy.

dr hab. Jerzy Paweł Nowacki
Rektor PJATK

Grzegorz Róg
eduweb.pl

 

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności