Nowości

Bootcamp Front-End Developer w ramach Torii Academy!

  Nowy rok szkolny zaczynamy w wielkim stylu! Nie tylko informacją o Bootcampach Online, które już wkrótce na eduweb.pl, ale też świetną wiadomością o…

tori

 

Nowy rok szkolny zaczynamy w wielkim stylu! Nie tylko informacją o Bootcampach Online, które już wkrótce na eduweb.pl, ale też świetną wiadomością o współpracy z jedną z najlepszych niepublicznych uczelni IT w Polsce – Polsko Japońską Akademią Technik Komputerowych. Razem z PJATK uruchamiamy nową markę – Torii Academy, w ramach której mamy dla Was świetną ofertę Bootcampów z zajęciami stacjonarnymi w Warszawie, uzupełnionymi Bazą Wiedzy eduweb.pl.

Torii Academy to przedsięwzięcie, które reaguje na rynkowe zapotrzebowanie na profesjonalnych pracowników. Naszym głównym założeniem jest ścisła współpraca z najlepszymi firmami z branży i dostarczanie specjalistów, którzy za moment będą bezcenni na rynku pracy. Stąd cała idea sprowadza się do nauki praktycznej, rynkowej wiedzy i umiejętności cenionych przez pracodawcę. Cały, starannie opracowany, metodyczny program Bootcampów jest okrojony o wszystkie tematy, które z punktu widzenia realnych wymagań rynku pracy nie są niezbędne. Dodaliśmy za to rzeczy, które na ogół nie są w ten sposób realizowane na studiach a są konieczne w pracy, jak techniki pracy w zespole.

Efekt to wypracowanie 9-miesięcznego programu Bootcampu Front-End Developer, który przedstawiamy Wam jako pierwszy. Jako że zapotrzebowanie na front-end’owców obecnie jest niezwykle duże a w przyszłości będzie rosło, jesteśmy przekonani że to niezwykle perspektywiczne zajęcie, a dodatkowo takie, którego nauka nie musi zająć pełnego toku studiów. Co więcej, program ułożyliśmy tak, aby nauka nie kolidowała z Twoimi codziennymi obowiązkami. Będziesz uczył się około 3 godziny dziennie a zajęcia stacjonarne prowadzimy wieczorowo co drugi tydzień – to oznacza, że możesz pogodzić to z innymi obowiązkami, również myśląc o przekwalifikowaniu.

Bootcamp Front-End Developer startuje już od 1 października i planujemy początkowo uruchomienie jedynie 2 grup, co oznacza, że ilość miejsc jest ściśle ograniczona a na Bootcamp będziemy prowadzili rekrutację w ramach której do zakwalifikowania się wymagamy zdania testów logicznych, z języka angielskiego, oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Koszt to 8500 zł, który rozłożony jest na opłatę wstępną i comiesięczne raty.

Więcej szczegółów, a także możliwość pobrania Syllabusa i rejestracji znajdziesz na http://www.toriiacademy.pl/

Torii Academy to rezultat współpracy dwóch liderów w swoich dziedzinach – Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, będącej w ścisłej czołówce niepublicznych uczelni kształcących informatyków, oraz portalu eduweb.pl, który od 10 lat dostarcza profesjonalne wideo kursy online dla aspirujących grafików i programistów. Jesteśmy niezwykle podekscytowani zupełnie nowymi możliwościami, które oferuje takie połączenie i nie możemy się doczekać aby zobaczyć co Państwo osiągniecie, dzięki naszej współpracy.

dr hab. Jerzy Paweł Nowacki
Rektor PJATK

Grzegorz Róg
eduweb.pl

 

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland 2018!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności