Nowości

Bootcamp Grafika Wektorowa juz 18 listopada!

Chcesz nauczyć się tworzyć kreatywne ilustracje i grafiki wektorowe, a przy okazji poznać przydatne techniki tworzenia przykuwających wzrok infografik? Na eduweb.pl rusza zupełnie nowy Bootcamp,…

Chcesz nauczyć się tworzyć kreatywne ilustracje i grafiki wektorowe, a przy okazji poznać przydatne techniki tworzenia przykuwających wzrok infografik? Na eduweb.pl rusza zupełnie nowy Bootcamp, który powstał w odpowiedzi na Wasze zainteresowanie tematem grafiki wektorowej. Dzięki niemu nauczysz się z łatwością projektować wyjątkowe kompozycje w Adobe Illustrator czy Affinity Designer.

Już 18 listopada rusza Bootcamp Grafika Wektorowa!
Przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych projektantów, którzy chcą nauczyć się tworzyć estetyczne grafiki wektorowe. Lekcje prowadzone są w taki sposób, aby również osoby, które dopiero zaczynają przygodę z grafiką komputerową, mogły bez trudu przyswoić wiedzę potrzebną do zrealizowania zadań w każdym tygodniu, a następnie wdrożyć ją do codziennej pracy.

Bezpłatny Live Kick Off!

Bootcamp online rozpoczyna się od darmowej sesji, podczas której dostaniesz solidną porcję wiedzy, o tym jak pracować w programach do grafiki wektorowej. Już teraz możesz zapisać się na Live Kick Off >> https://eduweb.pl/bootcamp/grafikawektorowa 

Już w trakcie Live Kick Off stworzymy pierwszy projekt, z wykorzystaniem aplikacji, o których będziesz uczył się na Bootcampie. Podczas całego dnia zajęć będziesz miał okazję poznać innych uczestników Bootcampu oraz trenera i zadać mu pytania na czacie.

Przez 5 tygodni, pod okiem ekspertów, w zmotywowanej grupie dowiesz się wszystkiego na temat tworzenia ilustracji i pracy w programach graficznych. Udostępnimy Ci najlepsze kursy wideo stworzone na  eduweb.pl, starannie wyselekcjonowane tak, aby zapewnić Ci optymalną ścieżkę nauki i rozwinąć Twoją pasję.

W ciągu 5 tygodniowych zajęć online poznasz zagadnienia związane z :

  • Adobe Illustrator – dowiesz się na czym polega budowa obiektu wektorowego i jakie są jego podstawowe właściwości oraz poznasz podstawowe techniki rysowania wektorów.
  • Minimalistycznymi ilustracjami Flat – techniki pracy z Adobe Illustrator – minimalistyczne infografiki w modnym stylu Flat.
  • Technikami wektoryzacji – nauczysz się zaawansowanych technik budowania wektorowej kompozycji
  • Illustrator Masterclass – nauczysz się tworzyć bajkowe kompozycje wektorowe
  • Affinity Designer – poznasz tą rewelacyjną i łatwą w obsłudze nową aplikację do grafiki wektorowej

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności