Nowości

Bootcamp Grafika Wektorowa juz 18 listopada!

Chcesz nauczyć się tworzyć kreatywne ilustracje i grafiki wektorowe, a przy okazji poznać przydatne techniki tworzenia przykuwających wzrok infografik? Na eduweb.pl rusza zupełnie nowy Bootcamp,…

Chcesz nauczyć się tworzyć kreatywne ilustracje i grafiki wektorowe, a przy okazji poznać przydatne techniki tworzenia przykuwających wzrok infografik? Na eduweb.pl rusza zupełnie nowy Bootcamp, który powstał w odpowiedzi na Wasze zainteresowanie tematem grafiki wektorowej. Dzięki niemu nauczysz się z łatwością projektować wyjątkowe kompozycje w Adobe Illustrator czy Affinity Designer.

Już 18 listopada rusza Bootcamp Grafika Wektorowa!
Przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych projektantów, którzy chcą nauczyć się tworzyć estetyczne grafiki wektorowe. Lekcje prowadzone są w taki sposób, aby również osoby, które dopiero zaczynają przygodę z grafiką komputerową, mogły bez trudu przyswoić wiedzę potrzebną do zrealizowania zadań w każdym tygodniu, a następnie wdrożyć ją do codziennej pracy.

Bezpłatny Live Kick Off!

Bootcamp online rozpoczyna się od darmowej sesji, podczas której dostaniesz solidną porcję wiedzy, o tym jak pracować w programach do grafiki wektorowej. Już teraz możesz zapisać się na Live Kick Off >> https://eduweb.pl/bootcamp/grafikawektorowa 

Już w trakcie Live Kick Off stworzymy pierwszy projekt, z wykorzystaniem aplikacji, o których będziesz uczył się na Bootcampie. Podczas całego dnia zajęć będziesz miał okazję poznać innych uczestników Bootcampu oraz trenera i zadać mu pytania na czacie.

Przez 5 tygodni, pod okiem ekspertów, w zmotywowanej grupie dowiesz się wszystkiego na temat tworzenia ilustracji i pracy w programach graficznych. Udostępnimy Ci najlepsze kursy wideo stworzone na  eduweb.pl, starannie wyselekcjonowane tak, aby zapewnić Ci optymalną ścieżkę nauki i rozwinąć Twoją pasję.

W ciągu 5 tygodniowych zajęć online poznasz zagadnienia związane z :

  • Adobe Illustrator – dowiesz się na czym polega budowa obiektu wektorowego i jakie są jego podstawowe właściwości oraz poznasz podstawowe techniki rysowania wektorów.
  • Minimalistycznymi ilustracjami Flat – techniki pracy z Adobe Illustrator – minimalistyczne infografiki w modnym stylu Flat.
  • Technikami wektoryzacji – nauczysz się zaawansowanych technik budowania wektorowej kompozycji
  • Illustrator Masterclass – nauczysz się tworzyć bajkowe kompozycje wektorowe
  • Affinity Designer – poznasz tą rewelacyjną i łatwą w obsłudze nową aplikację do grafiki wektorowej

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności