Nowości

Bootcamp Photoshop już wktótce!

Adobe Photoshop to najbardziej popularna aplikacja graficzną na świecie. Jeśli chcesz poznać od podstaw jej działanie i zacząć tworzyć profesjonalne projekty graficzne – weź…

Adobe Photoshop to najbardziej popularna aplikacja graficzną na świecie. Jeśli chcesz poznać od podstaw jej działanie i zacząć tworzyć profesjonalne projekty graficzne – weź udział w Bootcampie Photoshop, który pozwoli Ci opanować jego możliwości do perfekcji. Bootcamp startuje już 13 maja i rozpoczyna się od darmowej sesji.

Zapisz sie już teraz za darmo >> https://eduweb.pl/bootcamp/photoshop

Przez 5 tygodni, pod okiem ekspertów, w zmotywowanej grupie dowiesz się wszystkiego na temat pracy w tym programie. Bootcamp pomoże rozwinąć Twoją pasję, począwszy od podstaw, przez techniki pracy ze zdjęciami, interfejsami aż do najbardziej zaawansowanych funkcji.

W ciągu 5 tygodniowych zajęć online poznasz zagadnienia związane z :
• Podstawami Photoshopa – kompletny materiał dla osób początkujących i uporządkowanie wiedzy dla tych, którzy już znają aplikację
• Obróbką Fotografii – techniki pracy z fotografią, retuszem, zaawansowane opcje jak tryby mieszania i inne.
• Pracą z interfejsami – projektowanie UI, z jakich narzędzi i technik korzystać przy tworzeniu interfejsów użytkownika.
• Tips & Tricks – praktyczne triki, które przyspieszą Twoją pracę z Photoshopem
• Masterclass – Wykorzystaj wszystkie zdobyte umiejętności aby tworzyć fantastyczne projekty w Photoshopie

Program Bootcampu został opracowany z myślą o osobach, które chcą od podstaw, aż do biegłego poziomu nauczyć się Adobe Photoshop. Te osoby, które już pracują w tym programie również znajdą w nim wiele nowe narzędzi i przydatnych technik pracy.

Już teraz możesz zapisać się na darmowy Live Kick Off. W trakcie tego dnia zrozumiesz, jaki potencjał drzemie w tej wszechstronnej aplikacji. Jeśli nie znasz jeszcze wszystkich narzędzi – nie przejmuj się, omawiane techniki będą rozszerzone w trakcie całego Bootcampu.

Zapisz się już teraz na Darmowy Live Kick Off >> https://eduweb.pl/bootcamp/photoshop

Serdecznie zapraszamy!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności