Nowości

Certyfikaty eduweb.pl i Twoja firma!

Witajcie, Od dziś, na razie mniej oficjalnie, dostępne są strony nowej usługi – Certyfikaty eduweb.pl. Już teraz możecie dowiedzieć się więcej o Certyfikatach oraz…

Witajcie,

Od dziś, na razie mniej oficjalnie, dostępne są strony nowej usługi – Certyfikaty eduweb.pl. Już teraz możecie dowiedzieć się więcej o Certyfikatach oraz formie testów, a także poczytać o pierwszych ścieżkach certyfikacyjnych, które ukażą się na eduweb.pl już 4.07.2011. Wtedy również oficjalną premierę na eduweb.pl będzie miała sama usługa.

Tymczasem, przez najbliższe dwa tygodnie chcemy zebrać jak największą liczbę firm, które będą honorować Certyfikaty eduweb.pl. Dlatego mam do Was prośbę – jeśli wspieracie rozwój eduweb.pl a także sam pomysł Certyfikatów – przesyłajcie do mnie adresy WWW swoich firm, razem z logo (o wymiarach 111x45px, najlepiej jako .png z przezroczystym lub białym tłem). Wasze logo znajdzie się na stronach eduweb.pl a razem z nim link do Waszej strony! Ponadto, firmy partnerskie będą miały dostęp do wymiany ekspertów oraz do publikowania ofert pracy i zleceń dla certyfikowanych ekspertów oraz do organizowanych dla nich warsztatów. Spośród osób, które zdecydują się w ten sposób wesprzeć Certyfikaty, rozlosujemy także darmowe testy w ramach jednej ze ścieżek (więcej informacji na ten temat znajdziecie w kolejnym poście). Można będzie także umieścić link zwrotny na swojej stronie, choć nie jest to obowiązkowe. Przycisk do pobrania znajdziecie tutaj >>.

Przygotowałem też podanie dla szefa, które możesz podrzucić komu trzeba na biurko lub na maila 😉 Można je pobrać tutaj >>.

Z góry dziękuję za wsparcie i zapraszam raz jeszcze na strony Certyfikatów eduweb.pl, oraz do obejrzenia ścieżek egzaminacyjnych.
Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności