Nowości

Zapraszamy na Creative Roadshow 2014

Eduweb.pl, Akademia Nikona, EIZO, Epson i Wacom zapraszają na wspólne przedsięwzięcie. – Creative Roadshow 2014 to cykl prezentacji, w którym poruszone zostaną praktyczne zagadnienia…

Eduweb.pl, Akademia Nikona, EIZO, Epson i Wacom zapraszają na wspólne przedsięwzięcie. – Creative Roadshow 2014 to cykl prezentacji, w którym poruszone zostaną praktyczne zagadnienia związane z fotografowaniem i postprodukcją.

EIZO-slajder-CreativeRoadshow(2014-04)

Zapraszamy serdecznie do udziału osoby, które związane są z fotografią zawodowo lub amatorsko. Każdy z Was ma szansę dowiedzieć się czegoś nowego, ciekawego lub użytecznego. Jak wiecie, nauczanie to nasza pasja, dlatego z wielką przyjemnością informujemy Was, że podczas każdego ze spotkań planowana jest część teoretyczna, którą poprowadzą doświadczeni prelegenci – znajdziecie tam nasz team eduweb.pl, a także trenerów Akademii Nikona oraz osoby od lat związane z branżą foto i graficzną. Będziecie mieli szansę zobaczyć i wypróbować najnowsze produkty z oferty Nikon, EIZO, Epson i Wacom. Jest to doskonała okazja do spotkania i rozmów z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Tegoroczny cykl Creative Roadshow odbędzie się w następujących lokalizacjach:

  • 13.05 – Gdańsk
  • 14.05 – Szczecin
  • 28.05 – Warszawa
  • 4.06 – Wrocław
  • 5.06 – Kraków

Aby wziąć udział w wybranym spotkaniu, konieczna jest rejestracja. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje na temat Creative Roadshow 2014 znaleźć można na stronie www.creativeroadshow.pl

W każdym z miast program będzie wyglądać podobnie:

url7Paweł Duma, doświadczony fotograf i trener Akademii Nikona zaprasza na prezentację: „Kreatywnie o głębi ostrości – czyli trochę o zwykłych i niezwykłych obiektywach Tilt & Shift oraz DC.” Jej celem jest zaprezentowanie w przystępny sposób praw i zasad rządzących głębią ostrości i nieostrością, obiektywami zwykłymi, typu PC (tilt shift) oraz optyką portretową (DC).

 

url1

Dlaczego monitory do pracy z kolorem różnią się od typowych rozwiązań? Odpowiedzi na to pytanie udzieli Tomasz Obłuski, specjalista z zakresu monitorów EIZO, który przedstawi „Monitory do zadań specjalnych”. Podczas prezentacji opowie o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych w monitorach EIZO do pracy z kolorem, a podczas części praktycznej pokaże, w jaki sposób wygląda proces kalibracji sprzętowej i programowej.

 

url5Jak doświadczenie pokazuje, nigdy za dużo wiedzy o narzędziach Photoshopa. Podczas swojej sesji „Photoshop dla fotografów”, Grzegorz Róg z eduweb.pl pokaże przydatne dla fotografów funkcje tego programu oraz tricki, które mogą „uratować” zdjęcia na etapie postprodukcji. Będzie można się też dowiedzieć, jak najlepiej wykorzystać tablet graficzny w pracy fotografa i dostosować jego ustawienia w Adobe Photoshop.

 

url4Coraz częściej aparat fotograficzny służy nie tylko do fotografowania. Stąd wykład Jerzego Drozdy Jr z eduweb.pl „Wideo dla fotografów”. Sesja kierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z filmowaniem z pomocą DSLR lub chcą poznać nowe, ciekawe narzędzia i techniki pracy. Jej część stanowić będzie przegląd przydatnych narzędzi, które wykorzystuje się w procesie montażu oraz postprodukcji. 

 

urlOstatnim finalnym elementem przygotowania zdjęcia czy reprodukcji jest druk. Podczas prezentacji z Epson – „O perfekcyjnym drukowaniu” uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować plik, wybrać właściwe urządzenie, technologię druku, możliwe podłoża. Usłyszą, czym się one charakteryzują i różnią oraz jakie ciekawe efekty można uzyskać stosując rozwiązania tego producenta.

 

 

Organizatorzy zapraszają na pierwsze ze spotkań, które odbędą się już w połowie maja w Gdańsku i Szczecinie.

Śledźcie koniecznie nasz profil na Facebook’u (https://www.facebook.com/eduwebpl) aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz w trakcie trwania Creative Roadshow w celu obejrzenia relacji z pierwszej ręki!

 Logo - Creative Roadshow 2014 - Color - RGB

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.creativeroadshow.pl

Zapraszamy na strony Partnerów wydarzenia:

www.eduweb.pl

www.akademianikona.pl

www.eizo.pl

www.epson.pl

www.wacom.com

 

nikoneduwebeizoepsonwacom

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności