Darmowe

Darmowe Warsztaty o Nowościach w CS6!

Witajcie, mam dla Was jak zwykle dobre wiadomości! Jak wiecie uruchomiliśmy naszą najnowszą usługę Eduweb Live. Więcej informacji o samej usłudze znajdziecie w tym…

Witajcie, mam dla Was jak zwykle dobre wiadomości!

Jak wiecie uruchomiliśmy naszą najnowszą usługę Eduweb Live. Więcej informacji o samej usłudze znajdziecie w tym poście na blogu, a także na stronach Eduweb Live. Tymczasem chcę Wam przekazać fantastyczną wiadomość, mianowicie pierwszy miesiąc Eduweb Live jest za darmo dla wszystkich! To znaczy, że możecie uczestniczyć we wszystkich sesjach na żywo, jakie zaplanowaliśmy na ten miesiąc, jak również oglądać zapisane sesje w wersji HD bez żadnych opłat. Już teraz możecie przeglądać minione sesje na stronie http://eduweb.pl/warsztaty.

Natomiast począwszy od dzisiaj macie też okazję uczestniczyć w sesjach organizowanych przez Adobe, których opisy i linki znajdziecie na Eduweb Live. Już dziś punktualnie o 19:00 jeden z najważniejszych warsztatów dotyczący nowości w Adobe Photoshop Cs6! Tego nie możecie przegapić. Link umieścimy na facebooku a także na stronach Eduweb Live: http://live.eduweb.pl/ Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w tej sesji na żywo, która potrwa godzinę i zostanie zakończona sesją pytań i odpowiedzi do eksperta z zakresu Photoshop.

Poniżej harmonogram innych darmowych Warsztatów, które będą dostępne przez najbliższy miesiac (pełną listę wraz z opisami znajdziesz na http://eduweb.pl/warsztaty):

Harmonogram:

22 maja 2012– Grzegorz Róg – Nowości w Adobe Photoshop CS6
23 maja 2012– Piotr Walczyszyn – Web dla developerów (Phone Gap, Edge, Shadow, nowości w DW)
24 maja 2012– Marek Błędowski – Montaż i korekta kolorów w Production Premium CS6 (Premiere Pro, Speedgrade, Prelude)
29 maja 2012– Grzegorz Róg – Nowości w programie Dreamweaver CS6
30 maja 2012– Marek Błędowski – Nowości dla post-produkcji przy użyciu After Effects CS6
31 maja 2012– Paweł Molga – Nowości w programie Illustrator i Indesign CS6
5 czerwca 2012– Paweł Molga – Jak stworzyć interaktywna publikację na tablet w CS6
6 czerwca 2012– Grzegorz Róg – Integracja narzędzi Adobe CS6 przy tworzeniu grafiki oraz projektów do sieci
7 czerwca 2012– Grzegorz Róg – Jak wykorzystać  potencjał Adobe Edge i Muse przy tworzeniu stron WWW

 

Prowadzący:

Grzegorz Róg jako trener współpracuje z ośrodkami szkoleniowymi w Polsce i za granicą, a także bierze udział w projektach edukacyjnych dla firm jak Adobe, Microsoft, Wacom. Prowadzi popularny serwis eduweb.pl, w ramach którego tworzy kursy oprogramowania. Grzegorz jest Certyfikowanym Ekspertem Adobe oraz członkiem programu Influencer. Dużą wagę przykłada do praktycznego wymiaru szkoleń, współpracuje przy tworzeniu komercyjnych projektów dla największych domów mediowych i agencji reklamowych. Jestem autorem wielu poradników i artykułów publikowanych w serwisach i prasie branżowej, skoncentrowanej wokół zagadnień projektowania, grafiki, webdesignu oraz tworzenia aplikacji na urządzenia mobilne.

 

Piotr Walczyszyn pracuje w firmie Adobe na stanowisku Adobe Developer Evangelist. Na co dzień zajmuje się promowaniem najnowszych standardów internetowych takich jak HTML5, CSS3, JavaScript oraz technologii PhoneGap pozwalającej tworzyć aplikacje mobilne. Od lat specjalizuje sięwtworzeniu wysoce interaktywnych bogatych aplikacji internetowych oraz aplikacji wieloplatformowych z wykorzystaniem środowisk Flash, Flex i Adobe AIR. Piotr jest autorem bloga technologicznego riaspace.com oraz outof.me.

 

Marek Błędowski, trener Adobe i Wacom, wykładowca w Akademii Mediaarts (Kolonia, Niemcy), specjalista od dokumentacji filmowej. Marek jest właścicielem agencji interaktywnej działającej głównie w Niemczech, zajmującej się tworzeniem projektów oprawy graficznej do filmów oraz dla telewizji. Współpracował miedzy innymi z takimi firmami jak: Canon, Olympus, Panasonic, Avene, Senator Film i Bertelsmann. Marek zajmuje się głównie tworzeniem trailerów, materiałów na potrzeby PR i reklamy, prezentacji, animacji, DVD / BluRay oraz szkoleniami graficznymi.

 

Paweł Molga Od 4 lat pracuje w firmie Adobe na stanowisku Key Account Manager i współpracuje z największymi klientami w regionie Europy Wschodniej z branży wydawniczej i reklamowej. Od kilkunastu lat specjalizuje się w technologiach środowisk graficznych i wydawniczych; przez wiele lat zajmował się szkoleniem użytkowników indywidualnych i wydawców z oprogramowania Adobe InDesign I Photoshop.

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności