Nowości

Digital Workshops 2016 Bydgoszcz

W dniach 19 – 21 października 2016 roku, Bydgoszcz stanie się miejscem spotkań grafików, designerów, projektantów, a także osób związanych z marketingiem i reklamą.…

digitalworkshops-konf-2016-fp-cover-v4

W dniach 19 – 21 października 2016 roku, Bydgoszcz stanie się miejscem spotkań grafików, designerów, projektantów, a także osób związanych z marketingiem i reklamą. Wszystko z okazji odbywającej się w tych dniach konferencji DigitalWorkshops 2016 [The Great Journey].

Wydarzenie będzie przede wszystkim platformą wymiany doświadczeń, okazją do wzięcia udziału w spotkaniach z ekspertami, pracodawcami oraz osobami pracującymi lub planującymi karierę zawodową w takich branżach jak grafika komputerowa, wzornictwo, projektowanie czy marketing.

Konferencja potrwa trzy dni, w trakcie których organizatorzy przewidzieli szereg ciekawych wydarzeń. Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie z Krzysztofem Kerl – jednym z organizatorów imprezy, uczestnicy konferencji, w zależności od typu wejściówki, będą mogli uczestniczyć w prelekcjach, networkingach, panelach dyskusyjnych, portfolio review i ciekawych warsztatach. Zainteresowani tematyką designu, grafiki komputerowej, tworzenia gier, sztuką wizualną i marketingiem z pewnością znajdą podczas konferencji ciekawe dla siebie zagadnienia. Konferencja ułatwi także nawiązywanie kontaktów biznesowych.

Organizatorzy zadbali, aby każdy dzień imprezy, wypełniony był po brzegi ciekawymi propozycjami. I tak codziennie będą odbywały się prelekcje, po nich panele dyskusyjne, a popołudniami, będzie można wziąć udział w szeregu warsztatów. Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa. Jedną z atrakcji będzie możliwość pobrania w goglach wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE oraz Oculus.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Wyższej Szkoły Bankowej, która zaangażowała się również w organizację konferencji, pomieszczeniach której odbędzie się wydarzenie. Oprócz WSB, warto wspomnieć również o profesjonalistach, którzy będą uczestniczyli w imprezie w roli prelegentów i prowadzących zajęcia. Należą do nich między innymi:

Adam Nyk
Jerzy Drozda Jr.
Katarzyna Koleta Kwietniewska
Leszek Król
Mateusz Olszewski
Patryk Kowalik
Sebastian Tkaczyk

Warto już teraz zainteresować się DigitalWorkshops 2016 [The Great Journey], szczególnie jeśli myślicie o udziale w formach warsztatowych, na które ilość miejsc jest ograniczona. Jak dodał Krzysztof Kerl, przygotowano różne rodzaje zniżek, z których mogą skorzystać chętni do udziału w konferencji. Wszystkie informacje znajdziecie na profilu facebookowym oraz stronie internetowej wydarzenia (www.digitalworkshops.pl).

Poniżej prezentujemy agendę konferencji. Aby poznać szczegóły udziału oraz osoby, z którymi będzie można spotkać się, posłuchać i wspólnie popracować w trakcie DigitalWorkshops 2016 [The Great Journey] odsyłamy Was na stronę internetową i facebooka konferencji.

Www: https://digitalworkshops.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/DigitalWorkshops/
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1777779975798187/
Mail: info@digitalworkshops.pl

Do zobaczenia! 🙂

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Marketing i Biznes

Angażujące posty na Facebooku dla Twojego biznesu

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności