Nowości

Dlaczego 2017 to najciekawszy czas dla UI/UX designerów

To niesamowite, jak szybko zmienia się ekosystem narzędzi, technik i specjalizacji w świecie UX. Można śmiało powiedzieć, że to najbardziej ekscytujący czas dla projektantów…

To niesamowite, jak szybko zmienia się ekosystem narzędzi, technik i specjalizacji w świecie UX. Można śmiało powiedzieć, że to najbardziej ekscytujący czas dla projektantów oraz osób związanych z tworzeniem i projektowaniem doświadczeń użytkownika. Kto wsiądzie do tego pociągu – nie pożałuje, kto go przegapi – na długo zostanie na stacji.

Prosto i szybko do celu

Czasy przeładowanych grafiką, ciężkich interfejsów na dobre minęły, a o tym, że obowiązkowym elementem każdej strony jest muzyka, jest przekonana wyłącznie Magda Gessler. Czysty, prosty interfejs sprzedaje. Ewolucja postępuje wraz z kluczowymi sygnałami – promowanie przez Google w wynikach organicznych stron przyjaznych dla urządzeń mobilnych czy Accelerated Mobile Pages (AMP) – projekt, który przepowiada przyszłość. Idziemy w kierunku super-szybkich interakcji z użytkownikiem, co staje się powoli wyznacznikiem dobrego UX.

Dalszą część wpisu znajdziecie na LinkedIn >>

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności