Nowości

Eduweb na Targach Film Video Foto

Witam! Zapraszamy Was na coroczne, największe branżowe wydarzenie, jakim są łódzkie targi FVF. Rzecz jasna nie zabraknie na nich ekipy eduweb.pl. Targi odbędą się…

Witam!

Zapraszamy Was na coroczne, największe branżowe wydarzenie, jakim są łódzkie targi FVF. Rzecz jasna nie zabraknie na nich ekipy eduweb.pl. Targi odbędą się w łódzkiej hali Expo w dniach 06-08.04.2011, a nasze stoisko ma nr. 32.

Coroczne spotkania w Łodzi to niepowtarzalna szansa do śledzenia nowości ze świata fotograficznego i filmowego które można zobaczyć i przetestować na żywo, to także okazja do rozmów przedstawicieli branży z odbiorcami ich produktów i usług.

W trakcie targów zapraszamy na wykład Grzegorza Roga – Photoshop dla Fotografów, podczas którego zobaczysz prezentację możliwości, jakie daje Photoshop każdej osobioe związnej z fotografią. W trakcie wykładu jak zwykle przedstawimy porcję nowości i ciekawostek w aplikacjach Photoshop, Camera Raw oraz Lightroom, jak również dziesiątki praktycznych technik związanych z pracą ze zdjęciami. Poznasz między innymi nowe możliwości oprogramowania pod kątem efektywnego zarządzania plikami, korekty kolorów, współpracy i wymiany zasobów pomiędzy aplikacjami oraz serię ciekawych sztuczek, które pozwolą Ci pracować jeszcze skuteczniej i wydajniej.

Na wykład zapraszamy w:
– czwartek 6 kwietnia o :

  • 10.15-11.00 w sali konferencyjnej C
  • 16.10-17.00 w sali konferencyjnej B

– piątek o:

  • 11.00-12.00 w Auli na 1 pietrze

Mamy nadzieję – do zobaczenia! 🙂

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności