Nowości

eduweb.pl na Międzynarodowym Festiwalu Dobrych Projektów we Wrocławiu!

Witajcie, Mam przyjemność zapowiedzieć naszą tegoroczną obecność na kolejnym wydarzeniu branżowym – eduweb.pl pojawi się tym razem we Wrocławiu, na III edycji Międzynarodowego Festiwalu Dobrych…

WDF_PLAKAT_bezlogotypow

Witajcie,

Mam przyjemność zapowiedzieć naszą tegoroczną obecność na kolejnym wydarzeniu branżowym – eduweb.pl pojawi się tym razem we Wrocławiu, na III edycji Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów!

OR SALE: DESIGN – hasło przyświecające 3. edycji Wroclove Design Festival stanie się pretekstem do zastanowienia nad znaczeniem designu we współczesnym świecie – świecie na sprzedaż. W miejsce prezentacji oraz dyskusji o przyczynach i skutkach konsumpcjonizmu przeobrazi się ALEJA BIELANY, która nie tylko udostępniła przestrzeń na wydarzenie, ale stała się też jego mecenasem.

Konsumpcja jest nieodzownym elementem naszego codziennego życia. Konsumujemy – kupujemy, konsumujemy – jemy, konsumujemy – używamy,  konsumujemy – mamy, posiadamy. Czy robimy to świadomie? Skoro DESIGN też jest na sprzedaż, to jakie jego cechy lub właściwości mogą zamienić nas w konsumentów świadomych? Gdzie, pomiędzy produktem masowym a dziełem sztuki, umieścić DESIGN?

Jako eduweb.pl pojawimy się ze stoiskiem w sobotę, 21 maja. W godzinach 17:00-20:00 Grzegorz Róg poprowadzi również intensywny, praktyczny warsztat poświęcony pracy z Adobe Photoshop – w programie znajdą się techniki tworzenia efektownej ilustracji z gotowych zasobów w Photoshop. Podczas Warsztatu dowiesz się, jak optymalnie wykorzystać narzędzia Photoshopa w połączeniu z tabletem graficznym, do stworzenia atrakcyjnego kolażu. Zapraszamy na wycieczkę po najciekawszych technikach pracy z grafiką w ramach praktycznego workflow!

Wiedzę nabytą w trakcie zajęć będziecie mogli również od razu wykorzystać, ponieważ na warsztacie ogłosimy kolejny konkurs dla uczestników, z naprawdę wartościowymi nagrodami – fundowanymi przez Wacom, Fotolia oraz eduweb.pl!

Szczegółowe informacje i program wydarzenia:  www.wroclovedesign.pl, https://www.facebook.com/WrocloveDesignFestival

Pamiętajcie! III edycja Wroclove Design Festival, 18-22 maja 2016, ALEJA BIELANY, część meblowa centrum handlowego, ul. Czekoladowa 20, Bielany Wrocławskie. eduweb.pl pojawi się w sobotę, 21 maja, a praktyczny warsztat z naszym udziałem rozpocznie się o godzinie 17:00. 

Dołączcie również do naszego wydarzenia na FB pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/1063922627003183/

Do zobaczenia we Wrocławiu!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności