Nowości

eduweb.pl na Targach Film Video Foto 2016 w Łodzi!

  Jak co roku mamy w zwyczaju, jako eduweb.pl i tym razem przygotowaliśmy wiele atrakcji dla uczestników targów Film Video Foto. W trakcie targów…

10674541_film-video-foto-2016

 

Jak co roku mamy w zwyczaju, jako eduweb.pl i tym razem przygotowaliśmy wiele atrakcji dla uczestników targów Film Video Foto. W trakcie targów odbędzie się premiera naszego najnowszego kursu Lightroom, o którym już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów ale już teraz zapowiadamy atrakcyjną promocję dla odwiedzających na ten premierowy materiał, który nabyć będzie można bezpośrednio na naszym stoisku. Ponadto nauczeni zeszłorocznym doświadczeniem i zachęceni Waszym entuzjazmem, kiedy ledwo w kilka godzin wykupiliście cały nasz zapas kursu Profesjonalny Retusz Zdjęć w Photoshop – zamówiliśmy dodatkowy nakład i w tym roku ponownie zabierzemy ze sobą kilkadziesiąt sztuk kursu, który również będzie okazja nabyć od nas bezpośrednio na miejscu. A to nie jedyne wydania jakie zabierzemy ze sobą do Łodzi – jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Zajrzycie na nasze stoisko, opowiedzcie o swoich zainteresowaniach, a nasz zespół z pewnością chętnie doradzi i podpowie czym warto się zainteresować.

Oprócz tego kolejny rok z rzędu mamy też okazję poprowadzić warsztaty w trakcie targów, gdzie Grzegorz Róg będzie opowiadał między innymi o o wielu ciekawych nowościach w aplikacjach pakietu Adobe. Powiemy o szeroko pojętych zastosowaniach Photoshopa w fotografii – przedstawimy dziesiątki praktycznych technik związanych z pracą ze zdjęciami w Photoshopie, Camera Raw i Lightroomie. Kolejne zajęcia poświęcone będą Retuszowi w Adobe Photoshop – w trakcie sesji wykonamy fotografię i będziemy edytować ją w programie. Przejdziemy skrótowo przez cały retusz fotografii beauty koncentrując się na czyszczeniu, narzędziach światła i cienia, przez Frequency Separation i korektę koloru, aż po wyostrzanie fotografii pod kątem przygotowania jej do druku. A w sobotę, na kolejnej prezentacji, poznasz również skuteczne techniki obróbki i retuszu starych fotografii, metody czyszczenia i restaurowania obrazów w Photoshopie, pokażemy ciekawe sposoby na pozbycie się artefaktów ze zdjęć i powiemy jak wykorzystać warstwy korekcyjne do nadania fotografii odpowiedniego charakteru, oraz porozmawiamy o pracy ze światłem.

Po pracy ze zdjęciami przyjdzie czas na montaż filmów i wykład Premiere Pro – Tips & Tricks, z którego dowiesz się jak w pełni wykorzystać potencjał Adobe Premiere. Powiemy o ciekawych narzędziach i nowościach, skrótach i technikach, dzięki którym będziesz w stanie osiągać świetne efekty w rekordowo krótkim czasie.

Targi odbywające się w Łodzi to doskonała okazja aby spotkać nas osobiście – będzie chwila aby porozmawiać, przedstawić się oraz zadać kilka pytań… A dla odwiedzających nas gości będziemy mieli również klasyczny już poczęstunek 🙂 Wkrótce więcej informacji na eduweb.pl, więc śledźcie uważnie nowości o których informować będziemy na bieżąco.

Zapraszamy!

 

photoshop-dla-fotografow

czwartek, 7 kwietnia
sala D
15:10 – 16:00 – Photoshop dla Fotografów od eduweb.pl 

Serię wykładów eduweb.pl rozpoczniemy od prezentacji możliwości jakie daje Photoshop każdej osobioe związnej z fotografią. W trakcie wykładu klasycznie już i jak zwykle przedstawimy porcję nowości i ciekawostek w aplikacjach Photoshop, Camera Raw oraz Lightroom, jak również dziesiątki praktycznych technik związanych z pracą ze zdjęciami. Poznasz między innymi nowe możliwości oprogramowania pod kątem efektywnego zarządzania plikami, korekty kolorów, współpracy i wymiany zasobów pomiędzy aplikacjami oraz serię ciekawych sztuczek, które pozwolą Ci pracować jeszcze skuteczniej i wydajniej.

retusz

czwartek, 7 kwietnia
Eizo
11:10 – 12:30 – Retusz w Adobe Photoshop

Ten wykład to kolejna część praktycznej serii poświęconej retuszowi beatuy, w ramach której wykonaną w trakcie sesji fotografię  będziemy edytować w aplikacji Adobe Photoshop. Poznasz profesjonalne techniki retuszu fotografii i dowiesz się, jak powinien przebiegać cały proces tak, aby był on maksymalnie efektywny, a jednocześnie aby poszczególne operacje dało się cofnąć bez utraty postępów. Ponadto poznasz odpowiednią kolejność w doborze środków i narzędzi retuszu, które będziesz mógł następnie dostosować do swoich prac.

Przejdziemy skrótowo przez cały retusz fotografii beauty koncentrując się na czyszczeniu, narzędziach światła i cienia, Frequency Separation, przez korektę koloru aż do wyostrzania fotografii pod kątem przygotowania jej do druku.

premiere

piątek, 8 kwietnia
sala C
10:15 – 11:00 – Premiere Pro Tips & Tricks od eduweb.pl

oraz

sobota, 9 kwietnia
sala D
14:10 – 15:00 – Premiere Pro Tips & Tricks od eduweb.pl

Kolejny wykład to gratka dla osób zainteresowanych obróbką wideo. Zapraszamy na wykład w trakcie którego opowiemy oraz pokażemy w praktyce jak w pełni wykorzystać potencjał Premiere Pro. Pomówimy o montażu wideo w kontekście dostępnych, ciekawych narzędzi oraz nowości, które znajdziesz w oprogramowaniu Adobe. Dowiesz się między innymi, jak wykorzystać zdjęcia w montażu wideo, poznasz ciekawe skróty i techniki, będziesz pracował z korektą koloru oraz dowiesz się jak połączyć potencjał narzędzi Adobe aby uzyskać jak najlepsze efekty w rekordowo krótkim czasie.

renowacja

sobota, 9 kwietnia
sala D
10:15 – 11:00 – Renowacja Starych Fotografii w Photoshop od eduweb.pl 

Tym razem zajmiemy się renowacją zdjęć archiwalnych. To kolejny ciekawy i obszerny temat, a my w trakcie wykładu postaramy się przedstawić Ci skuteczne techniki obróbki i retuszu starych fotografii. Poznasz metody czyszczenia i restauracji obrazów w Photoshop, odkryjesz ciekawe sposoby na efektywne pozbycie się artefaktów ze zdjęć a także dowiesz się jak w pełni wykorzystać warstwy korekcyjne do nadania fotografii odpowiedniego charakteru. Będziemy także pracować ze światłem, a także z kolorami zniszczonych zdjęć. Postaramy się wydobyć maksymalną jakość ze zdjęcia, którego klimat pozostanie wierny oryginalnej odbitce.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności