Nowości

Eduweb.pl na targach INNO-TECH w kielcach 17-18.10

Witajcie, Mam przyjemność poinformować i jednocześnie zaprosić Was na targi INNO-TECH w Kielcach, na których będziemy mieli przyjemność pojawić się ze stoiskiem eduweb.pl jako…

Witajcie,

Mam przyjemność poinformować i jednocześnie zaprosić Was na targi INNO-TECH w Kielcach, na których będziemy mieli przyjemność pojawić się ze stoiskiem eduweb.pl jako wystawca. Na targach pojawimy się w czwartek i piątek i mimo dość napiętego harmonogramu spotkań, na pewno znajdziemy czas aby porozmawiać z tymi z Was, którym uda się dotrzeć na targi 🙂 Na targach pojawimy się w reprezentacyjnym składzie mojej skromnej osoby oraz Jerzego Drozdy Jr.

Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora: http://www.targikielce.pl/innotech/

Inno-Tech Expo to wydarzenie, które ma na celu integrację i ułatwienie podjęcia współpracy pomiędzy firmami na co dzień tworzącymi i rozwijającymi najnowsze osiągnięcia techniki, inwestorami oraz instytucjami naukowymi. Inno-Tech Expo to możliwość kontaktu biznesowego z wieloma innowacyjnymi firmami oraz dotarcia ze swoją ofertą do licznej grupy zwiedzających zainteresowanych nowymi technologiami.

W czwartek wieczorem weźmiemy także udział w barcampie FutureTech. Relację z wydarzeń jak zwykle opublikujemy na naszych profilach i blogu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy i, do zobaczenia!

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności