Webdevelopment

eduweb.pl partnerem ConFront JS 2018!

Już 29 października w Warszawie odbędzie się konferencja, na którą czas powinien zarezerwować sobie każdy front-end developer – ConFront JS 2018. Nie mogło nas…

Już 29 października w Warszawie odbędzie się konferencja, na którą czas powinien zarezerwować sobie każdy front-end developer – ConFront JS 2018. Nie mogło nas tam zabraknąć – dlatego eduweb.pl został partnerem wydarzenia.

Podczas konferencji nacisk zostanie położny na wykorzystanie JavaScript we front-end developmencie, a jeżeli na co dzień nie jest Ci obcy React, Angular.js czy CSS – na pewno podczas jednej z licznych prelekcji znajdziesz coś dla siebie.

W związku z tym, że ConFront JS zrzesza największą w Polsce społeczność ponad 4000 osób związanych z JavaScriptem – charakter konferencji nastawiony jest na networking, wymianę doświadczeń i praktyczny rozwój.

Na uczestników czeka 12 prelekcji prowadzonych przez ekspertów, a także konkursy, a by jeszcze nieco podkręcić atmosferę… Dodamy, że my również ogłosimy ekscytujące newsy na temat zupełnie nowej odsłony eduweb.pl – i nie tylko. 😉

Nie przegap wydarzenia i zarejestruj się już teraz tutaj!
Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie tutaj – https://confrontjs.com/

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kroje x eduweb.pl

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności