Nowości

Element Talks – 2017

Za nami kolejne targi, w których miał przyjemność uczestniczyć eduweb.pl! Na dwudniową edycję warszawskich Element Talks przybyły rzesze projektantów, grafików, fotografów oraz osób zainteresowanych designem.…


Za nami kolejne targi, w których miał przyjemność uczestniczyć eduweb.pl! Na dwudniową edycję warszawskich Element Talks przybyły rzesze projektantów, grafików, fotografów oraz osób zainteresowanych designem. Ta czwarta już odsłona renomowanych targów odbyła się w SoHo Factory, przyciągając jak co roku fanów nowoczesnych rozwiązań i technologii.

Przestronna, postindustrialna przestrzeń hali została dobrze zaaranżowana tak, by podkreślać charakter targów i stanowić doskonałe tło dla wystawców. Stworzono doskonałe warunki do wymiany kontaktów, nawiązywania nowych znajomości zawodowych oraz zapoznawania się z bogatą ofertą – od projektantów przedmiotów użytkowych, przez firmy zajmujące się identyfikacją wizualną, aż po marki przodujące w technologiach informacyjnych.

Oprócz zapoznania się z czołowymi prelegentami oraz autorytetami w dziedzinach związanych z designem, finansami oraz networkingiem uczestnicy mieli okazję porozmawiać z nimi w cztery oczy podczas sesji networkingowych w przestronnej sali. Przygotowano dwie główne hale, na których odbywały się różnorodne wykłady, prelekcje oraz warsztaty.

Warsztaty obejmowały zagadnienia związane z prowadzeniem własnej działalności, wyceną zleceń, skutecznym kierowaniem zespołem oraz reklamą, a także poruszały tematy najnowszych rozwiązań w dziedzinie projektowania. Można było dowiedzieć się między innymi jak lokalne działania wpływają na gospodarkę, jak utrzymać i zachęcić klientów do korzystania z naszych usług oraz jak rozwijać swoje umiejętności w środowisku korporacyjnym oraz biznesowym.

Dużą popularnością cieszył się wykład Grzegorza Roga z eduweb.pl, który przed uczestnikami zaprezentował możliwości, jakie roztacza przed projektantem program Sketch. Dla wszystkich uczestników przewidziano atrakcyjną ofertę na zakup programu, by w praktyce sprawdzić jego potencjał. Przewidzieliśmy również liczne, atrakcyjne zniżki oraz rabaty dla uczestników na nasze materiały.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności