Nowości

#GameDevWeek na eduweb.pl już wkrótce!

Witajcie, już wkrótce nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier. W najbliższy poniedziałek 12 grudnia startuje #GameDevWeek na eduweb.pl. W tym czasie pokażemy jak tworzyć proste…

Witajcie,

już wkrótce nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier.

W najbliższy poniedziałek 12 grudnia startuje #GameDevWeek na eduweb.pl. W tym czasie pokażemy jak tworzyć proste i bardziej zaawansowane gry na PC, Mac czy urządzenia mobilne. Przygotowaliśmy dla Ciebie Kursy z tworzenia gier w Unity, darmowe Warsztaty, oraz konkurs i rywalizacja dla wszystkich zapalonych gamerów! Jednym słowem rozbijamy bank eduweb!

Sprawdź szczegółowy line-up na ten tydzień:

12.12 – ZACZYNAMY #GameDevWeek

 • Premiera Kursu Tworzenie Gier w Unity od Podstaw
  Jeśli zawsze chciałeś stworzyć grę na bazie rozszerzonej rzeczywistości, teraz pokażemy Ci jak to zrobić!  Do stworzenia Kursu zainspirowała nas przełomowa gra Pokemon GO. Pokażemy jak krok po kroku stworzyć podstawowe funkcjonalności gry opartej na rozszerzonej rzeczywistości. Omówimy aspekty lokalizacji GPS, współpracę z Google Maps, pracę z urządzeniem mobilnym, interfejs użytkownika czy proste animacje.
 • Tego dnia rozpoczynamy też rywalizację Ice Truck Challenge! Przygotowaliśmy grę, w której Twoją misją będzie włam do kwatery eduweb. Żeby było ciekawiej – w trakcie masz za zadanie obsługiwać klientów pochodzących do budki z lodami. Każdy kto przejdzie grę otrzyma zniżkę -20 % na najnowsze Kursy GameDev! Codziennie możecie grać i walczyć o nagrody, które będą czekały na 5 najlepszych osób. Sprawdź co jest do zgarnięcia w Ice Track Challenge:

  1 miejsce – Konsola Nintendo NES
  2 miejsce – Steam Wallet o wartości 50 EUR
  3 miejsce – Steam Wallet o wartości 25 EUR
  4 miejsce – Karta Podarunkowa Eduweb o wartości 100 zł
  5 miejsce – Karta Podarunkowa Eduweb o wartości 100 zł

Cały czas na stronie będzie aktualizowany ranking 5 najlepszych graczy danego dnia. Ice Truck Challenge trwa do 23 grudnia. Tego samego dnia o godz. 12:00 ogłosimy zwycięzców całej rywaliazacji!

14.12 – Darmowy Warsztat Flappy Bird
Poznacie podstawy Unity i pokażemy krok po kroku jak stworzyć swoją pierwszą grę, na bazie znanej gry Flappy Bird.

19.12 – Premiera Kursu Unity Space Shooter
W tym kursie pokażemy Ci jak tworzyć komponentową architekturę projektu tworząc popularną grę typu Space Shooter. Celem będą jak najbardziej niezależne komponenty, aby docelowo osoba nie znająca kompletnie programowania była w stanie sama stworzyć grę z utworzonych przez nas klocków.

21.12 – Darmowy Warsztat Icy Tower
W tym warsztacie stworzymy wspólnie bardziej zaawansowaną grę od Flappy Bird, czyli Icy Tower. Pokażemy jak przygotować projekt tak by każdy designer był w stanie samemu balansować grę, bez konieczności edytowania kodu.

#GameDevWeek startuje już wkrótce. My już nie możemy się doczekać!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity w Praktyce już dostępny!

Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw już dostępny!

Nowości

Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw już wkrótce!

Witajcie, Miło mi poinformować Was o zbliżającej się premierze nowego kursu na eduweb.pl – tym razem będzie to Kurs Tworzenie Gier w Unity od Podstaw, który ukaże…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności