Fotografia i Photoshop

Grafmag – Nowy Magazyn o grafice

Witajcie, To świetnie, że ostatnio niezwykle dynamicznie rozwijają się ciekawe inicjatywy związane z grafiką i projektowaniem. Oczywiście będziemy Wam posyłać regularnie linki do ciekawych…


Witajcie,

To świetnie, że ostatnio niezwykle dynamicznie rozwijają się ciekawe inicjatywy związane z grafiką i projektowaniem. Oczywiście będziemy Wam posyłać regularnie linki do ciekawych zasobów, tym razem do magazynu Grafmag.

Grafmag, to nowy, internetowy magazyn skupiony wokół tematyki grafiki, fotografii oraz tworzenia stron internetowych. Rozpoczął działanie 14 marca i od tego czasu, w każdy wtorek oraz sobotę, ukazują się na jego łamach artykuły autorstwa różnych osób działających w wyżej wymienionych branżach.

Artykuły umieszczane na stronie dotyczą następujących kategorii: projektowanie, webdesign, kodowanie, inspiracje, fotografia, recenzje, wywiady oraz aktualności ze „świata grafiki”.

Grafmag to nie tylko zbiór artykułów w Internecie, to także miejsce, gdzie każda osoba zainteresowana pisaniem może spróbować swoich sił jako redaktor. Jeśli posiadacie niezbędną wiedzę i smykałkę do pisania – zapraszamy!

Magazyn dostępny jest pod adresem http://grafmag.pl/

Serdecznie pozdrawiam,

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności