Nowości

II edycja Bootcampu Web Design i UX już w sobotę 28 stycznia!

Bootcamp Web Design i UX rusza już w sobotę 28 stycznia! Zacznij swoją przygodę z web designem i opanuj najważniejsze technologie HTML, CSS i RWD!…

Bootcamp Web Design i UX rusza już w sobotę 28 stycznia! Zacznij swoją przygodę z web designem i opanuj najważniejsze technologie HTML, CSS i RWD! Jeśli chcesz stworzyć swój pierwszy działający serwis WWW i poznać dobre praktyki użyteczności i budowania nowoczesnych interfejsów powinieneś wziąć udział w tym Bootcampie!

Bootcamp trwa przez kolejnych 5 tygodni, podczas których będziesz miał do dyspozycji codzienną porcję wiedzy pochodzącą z Kursów i Warsztatów eduweb.pl, cotygodniowe zadania, konsultacje z Mentorami oraz dostęp do Grupy na Slacku / Facebook’u. W ramach Bootcampu uczysz się zdalnie, we własnym tempie. Materiały możesz przerabiać systematycznie, np. po 2 godziny dziennie, lub w weekend. Możesz więc pogodzić go z codziennymi obowiązkami. Sesje konsultacyjne na żywo są nagrywane i możesz także odtworzyć je później. Podsumowując, to doskonały wstęp do tworzenia stron WWW dla każdego, kto chce robić strony samodzielnie, zlecać to świadomie podwykonawcom, czy kierować projektami webowymi tak, aby spełniały nowoczesne standardy.

ZAPRASZAMY NA DARMOWĄ SESJĘ OTWIERAJĄCĄ!

Już w sobotę 28 stycznia możesz wziąć udział w otwarciu Bootcampu zupełnie za darmo! Oglądaj cały dzień wprowadzenia do tematów, którymi zajmiemy się przez kolejne 5 tygodni. Zarejestruj się już teraz na darmowy Kick Off pod adresem: http://eduweb.pl/bootcamp/WebDesign

Sprawdź jakie zagadnienia poruszymy w trackie 5 tygodni Bootcampu:

  • UI i UX Design – poznacie podstawowe zasady tworzenia estetycznych interfejsów, funkcjonowania stron WWW oraz technologii.
  • UI i narzędzia – poznacie narzędzia i zaprojektujecie interfejs w Photoshopie zgodnie z dobrymi praktykami i uwzględnieniem specyfiki ekranów.
  • HTML od podstaw – w tym tygodniu skupimy się tylko na tym języku programowania oraz zajmiemy się przygotowaniem struktur serwisu internetowego.
  • CSS i SASS – w tym tygodniu poznacie tajniki języka CSS, a także dowiecie się jak, za pomocą preprocesów, wydajniej pisać kod.
  • RWD i narzędzia – tutaj dowiecie się jak optymalizować strony pod różne urządzenia oraz do czego służą technologie Javascript, jquery oraz wiele innych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: http://eduweb.pl/bootcamp/WebDesign

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności