Nowości

Wyciśnij więcej z CS5! Nowy kurs od eduweb.pl!

Moi Drodzy, Mam przyjemność poinformować o premierze najnowszego kursu na eduweb.pl: Wyciśnij więcej z pakietu Adobe CS5! Kurs jest wyjątkowym materiałem, ponieważ zawiera wskazówki…

adobe cs5

Moi Drodzy,

Mam przyjemność poinformować o premierze najnowszego kursu na eduweb.pl:

Wyciśnij więcej z pakietu Adobe CS5!

Kurs jest wyjątkowym materiałem, ponieważ zawiera wskazówki dotyczące współpracy programów z pakietu Adobe Creative Suite, a także pakiet aktualizacyjny do kursów Flash, Photoshop i Illustrator. Kurs składa się z niemal 7 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, a także z super bonusu w postaci zestawu 500 dźwięków eduweb Sound FX.

Potencjał, który drzemie w pakiecie Adobe Creative Suite jest ogromny. To, jak dobrze potrafisz go wykorzystać, zależy od znajomości nowych funkcji oraz umiejętności pracy z wieloma programami. Największą nowością w CS5 jest to, że zapewnia płynny workflow na przestrzeni aplikacji, dzięki czemu możesz pracować jeszcze wydajniej i poznać więcej topowych technologii. Do pracy w branży nie wystarczy już znajomość jednej aplikacji. Najlepsi potrafią łączyć ze sobą wiele technologii i programów. Z pakietem CS5 to przyjemność, a my podamy Ci na tacy najlepsze rozwiązania i techniki, tak abyś miał pełną świadomość możliwości środowiska, w którym pracujesz. Podsumowując, można podzielić ten materiał na części:

 • Nowości i techniki pracy w Photoshop, Flash, Illustrator CS5 i przegląd innych programów
 • Współpraca programów w ramach pakietu CS5

Jak to wszystko działa?

Zmieniliśmy linię produktową eduweb.pl (o czym przeczytasz w kolejnym wpisie). W ramach tej linii stworzyliśmy uaktualnienia do kursów Flash, Photoshop, Illustrator, oraz do kursów wideo. Średnio jest to ok. 1,5h materiału w każdym kursie, zakupionym po 18.07.2011r, który dotyczy nowych funkcji i ciekawych technik pracy z CS5 i CS5.5. Jednak aby zobaczyć wszystkie nowości, nie musisz kupować jeszcze raz kursów, w których część dotycząca CS4 została niezmieniona. Po to właśnie stworzyliśmy kurs  Wyciśnij więcej z CS5! To znaczy, że zawiera on materiały ze wszystkich uaktualnień do kursów, ale to nie wszystko! Dodatkowo, w tym kursie przygotowaliśmy zupełnie unikalny materiał, który dotyczy integracji programów w pakiecie CS5.

Ważne! Jeśli posiadasz już kursy eduweb.pl, musisz wiedzieć, że materiał nie powtarza się z żadnym kursem, który już masz! I jeszcze jedna istotna informacja – kurs jest dostępny tylko w wersji online, czyli do pobrania na dysk lub w usłudze live streaming.

Co znajdziesz w kursie?

Mnóstwo świeżych informacji, które pozwolą Ci być na bieżąco i spojrzeć na oprogramowanie z zupełnie innej strony. Poznasz także najbardziej skuteczne praktyki wykorzystania nowych narzędzi programów, omówimy przykładowo:

 • Techniki pracy ze zdjęciami w Photoshopie, Camera Raw i HDR
 • Narzędzia 3D Photoshopa
 • Perspektywę w Illustratorze
 • Tworzenie treści na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS we Flash’u
 • Nowe pędzle w Photoshopie i Illustratorze
 • Narzędzia takie jak Content Aware Fill, Shape Builder, Pixel Grid
 • Rewelacyjny Rotobrush w After Effects
 • Integrację Illustratora oraz Flash Catalysta i Flash Buildera
 • Integrację Photoshopa, Flasha i Dreamweavera
 • Współpracę After Effects z Photoshopem, Premiere i Encore
 • i wiele, wiele więcej!

Chceliśmy, aby ten materiał przedstawiał proces projektowania w zupełnie nowy sposób, dostosowany do rzeczywistości w której tak na prawdę narzędzia nie stanowią już ograniczeń dla kreacji. Pakiet Adobe najlepiej nadaje się do tego, aby sprawnie tworzyć na wszystkie dostępne platformy i media, a z pomocą integracji w pakiecie CS5 jest to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Chcieliśmy także, abyś poznał możliwości oprogramowania, nawet jeśli na co dzień nie będziesz korzystał ze wszystkich programów po to, abyś mógł zawsze precyzyjnie wybrać najlepsze narzędzie do wykonania konkretnego projektu.

Zatem zapraszam do obejrzenia zapowiedzi oraz przykładowych wideo na http://eduweb.pl/kursy/adobecs5/index.html

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Wideo i Audio

Jak wybrać perspektywę podczas kręcenia filmu?

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności