Nowości

Jak rozwija się eduweb?

Jak wiecie, ostatni czas był dla ekipy eduweb.pl niezwykle pracowity. Ponad 2 miesiące temu uruchomiliśmy zupełnie nowy serwis, a także oddaliśmy do Waszej dyspozycji…

Jak wiecie, ostatni czas był dla ekipy eduweb.pl niezwykle pracowity. Ponad 2 miesiące temu uruchomiliśmy zupełnie nowy serwis, a także oddaliśmy do Waszej dyspozycji kursy rewolucyjnych programów Flash CS4 oraz Illustrator CS4. Pojawił się także długo wyczekiwany pakiet XHTML i CSS, na który składają się dwa wyczerpujące kursy na temat projektowania stron WWW.

Wisienką na torcie jest premiera usługi Support w ramach Strefy Pomocy eduweb.pl. Jak widzicie, eduweb intensywnie się rozwija, a to wszystko dzięki Waszym pomysłom, propozycjom oraz chęcią nauki. Za to wszystko pragnę Wam podziękować, a także oficjalnie ogłosić, że to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Przez długi czas miałem pewne problemy z konfiguracją oraz spamem na blogu. Obecnie wszystkie problemy zostały rozwiązane, a sam blog, przeniesiony na nowy serwer, funkcjonuje bez zarzutu. W związku z tym odświeżyłem nieco wygląd bloga i zapewniam Was, że będzie on aktualizowany dużo częściej. Poza nowościami związanymi z samym eduwebem, będę starał się dodawać również więcej darmowych tutoriali a także nowinek z branży. Liczę, że będziecie aktywnie uczestniczyć w dyskusjach do artykułów, oraz czekam na Wasze propozycje odnośnie tematów, o których chcielibyście przeczytać. Ponieważ dostaję sporo pytań o poradę w zakresie zakładania czy prowadzenia własnej firmy, a także aspektów prawnych w internecie, postaram się serwować Wam od czasu do czasu również porcję takiej wiedzy.

Czego za to możecie spodziewać się na eduweb.pl? Jeszcze w tym miesiącu wielka premiera kursów After Effects CS4 oraz 3D Studio Max! Kursy były przygotowywane wiele miesięcy przez prawdziwe autorytety branży i jestem przekonany, że wprowadzą zupełnie nową jakość na eduweb.pl. Więcej o premierze kursów dowiecie się z kolejnego postu, który już wkrótce opublikuję na blogu. Dodatkowo, już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że pracujemy nad zupełnie nowym, rewolucyjnym podejściem do nauki, które już wkrótce zaprezentujemy Wam w ramach serwisu! Jak widzicie, to dopiero początek niespodzianek! 🙂

Czekam w tym wątku na Wasze propozycje i uwagi. Zachęcam także do częstego odwiedzania bloga, a osoby, które chciałyby przyczynić się do jego rozwoju, proszę o kontakt mailowy!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności