Nowości

Już dostępny! Kurs Adobe Muse – Tworzenie Stron WWW

Witajcie! Mamy ogromną przyjemność zaprosić was na długo wyczekiwaną premierę kursu Adobe Muse – Tworzenie Stron WWW! Od dnia dzisiejszego jest dostępny na: Kurs…

art

Witajcie!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić was na długo wyczekiwaną premierę kursu Adobe Muse – Tworzenie Stron WWW! Od dnia dzisiejszego jest dostępny na:

Kurs Adobe Muse – Tworzenie Stron WWW

Chciałbyś tworzyć  profesjonalne strony internetowe, a z HTML/CSS czy JavaScript jesteś na bakier? A może zajmujesz się projektowaniem stron www i chciałbyś je tworzyć w ekspresowym tempie? W obu przypadkach – idealnie trafiłeś!

Adobe Muse pozwala tworzyć profesjonalne strony w środowisku graficznym bez kodowania, a jeżeli chcesz rozszerzyć możliwości swojej witryny to masz możliwość ingerencji w kod HTML tworzonej strony. Jedną z najlepszych nowości w Muse jest możliwość tworzenia stron responsywnych, opartych o breakpointy, które można z łatwością edytować i dopasowywać ich elementy.

Podczas całego kursu poznasz praktyczne wskazówki oraz ciekawe triki, których nie znajdziesz w dokumentacji czy w popularnych tutorialach o Muse. Skoncentrujemy się także na praktycznym przykładzie witryny, który wykorzystuje jak najwięcej narzędzi Adobe Muse oraz nieszablonowym wykorzystaniu komponentów w celu osiągnięcia świetnych efektów, niekoniecznie zgodnych ze swoim przeznaczeniem.

W kursie znajdziesz między innymi: 

  • Praktyczny projekt strony od A-Z
  • Responsywny serwis na wiele urządzeń
  • Praca z projektami One-Page
  • Wdrażanie widgetów jak galeria czy menu
  • Eksport na serwer i edycja w przeglądarce
  • Komponenty jak mapa, Google, Facebook
  • Efekty Parallax na stronie
  • I wiele więcej!

Kurs jest przeznaczony dla osób, które planują zająć się projektowaniem stron internetowych lub są specjalistami w tej dziedzinie i chcą wykorzystać potencjał Adobe Muse, by tworzyć przejrzyste i responsywne witryny w rekordowym czasie. Muse oferuje pracę w środowisku graficznym, zbliżonym do Adobe InDesign, dlatego kurs jest skierowany również do grafików, którzy chcą stworzyć stronę bez kodowania. Nawet osoby, które nie maja dogłębnej wiedzy technicznej – właściciele małych firm czy specjaliści ds. marketingu wyniosą bardzo dużą wiedzę i praktyczne umiejętności tworzenia stron internetowych.

Szczegółowy opis kursu oraz listę lekcji znajdziesz pod adresem:
http://eduweb.pl/kursy/muse/adobe-muse-tworzenie-stron-www.html

Uwaga! Jeżeli posiadasz poprzedni kurs Adobe Muse to obecny dostaniesz 30% taniej 🙂 Wystarczy, że zalogujesz się na konto, na którym posiadasz już starszy kurs a cena automatycznie zostanie obniżona i oznaczona jako specjalna.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności