Nowości

Już w sobotę startuje Concept Art Bootcamp!

Poznaj tajniki pracy profesjonalnego rysownika i dzięki wsparciu grupy i mentora twórz własne cyfrowe arcydzieła! Ucz się we własnym tempie, w 100% online. Bootcampy…

Poznaj tajniki pracy profesjonalnego rysownika i dzięki wsparciu grupy i mentora twórz własne cyfrowe arcydzieła! Ucz się we własnym tempie, w 100% online.

Bootcampy Online będą prowadzone zdalnie, co oznacza, że będziesz mógł wziąć w nich udział z dowolnego miejsca i uczyć się we własnym tempie. Ponieważ uczysz się we własnym tempie – możesz np. systematycznie 2h dziennie lub w weekend, możesz spokojnie realizować ją obok codziennych zajęć, nauki czy pracy. Sesje konsultacyjne na żywo odbywają się raz w tygodniu, wieczorem, a nawet jeśli nie będziesz mógł wziąć w nich udziału – pozostają zapisane do Twojej dyspozycji na specjalnej platformie, którą przygotowaliśmy na potrzeby Bootcampów.

Czas trwania: 12 tygodni , start: 2016-09-17

Biorąc udział w Bootcampnie poznasz tajniki ludzkiej anatomii, procesy projektowania potworów, zagadnienia perspektywy i kompozycji – to wszystko będziesz mógł wykorzystać w praktyce projektując wspaniałe światy i zamieszkujące je istoty.
Całodniowa sesja na żywo, która wprowadzi Cię we wspaniały świat Concept Artu i Digital Paintingu. Już podczas tej wprowadzającej sesji przygotujesz swoją pierwszą pracę i dowiesz się, jakie zagadnienia będą poruszane w trakcie całego Bootcampu. Będziesz mógł obserwować proces powstawania profesjonalnego konceptu. Nawet, jeśli wszystkiego nie zrozumiesz – nie martw się, po to jest właśnie kolejnych 12 tygodni!

Weź udział w bezpłatnej sesji  w sobotę 17 września.

Zapisz się na darmowy Live Kick Off już teraz! 

Więcej informacji pod adresem:
http://eduweb.pl/bootcamp/ConceptArt

 

Zapraszamy 🙂

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Nowości

Kurs InVision i Craft już wkrótce!

Nowości

Bootcamp Concept Art już 16 września!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności