Nowości

Już wkrótce – Kurs Laravel – Techniki Pracy!

Już wkrótce zapraszamy na premierę Kursu Laravel – Techniki Pracy! Laravel to obok Symfony jeden z najpopularniejszych frameworków PHP na świecie. Powstał tuż po…

Już wkrótce zapraszamy na premierę Kursu Laravel – Techniki Pracy!

Laravel to obok Symfony jeden z najpopularniejszych frameworków PHP na świecie. Powstał tuż po tym, gdy język PHP wkroczył w swoisty renesans, zyskując narzędzia takie jak Composer czy rozpoczynając drogę do standardów znanych dzisiaj jako PSR. Rozwój samego języka PHP i przełomowa wersja 7 pozwoliły na nowo zaufać tej technologii, a Laravel pojawiając się w idealnym czasie, odpowiedział na potrzeby wielu programistów. Dziś, kilka lat później, framework ten wciąż cieszy się rosnącą popularnością. Kurs ten pozwoli Ci od podstaw poznać to narzędzie i budować bez frustracji ambitne aplikacje internetowe.

Co znajdziesz w kursie:

  • Praktyczny projekt bloga z mini CMS
  • Model MVC w praktyce
  • Praca z migracjami
  • Tworzenie systemu autentykacji
  • Autoryzacja użytkowników
  • Sposoby wysyłania maili
  • Praca z Front-endem
  • Wdrażanie do produkcji

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ten jest dla wszystkich tych, którzy znają już podstawy języka PHP i koncepcje relacyjnych baz danych SQL i chcieliby przyjemnie i wydajnie tworzyć ambitne aplikacje internetowe. Znajomość samego frameworka Laravel lub podobnych rozwiązań nie jest jednak wymagana. Praca z frameworkiem omawiana jest stopiowo, od podstaw do bardziej zaawansowanych tematów. Jeśli zatem masz głowe pełną pomysłów, a chcesz uniknąć frustracji związanej z pisaniem wszystkiego od podstaw – koniecznie sięgnij po Laravel i zobacz jak to narzędzie pozwoli skupić Ci się na tym, co istotne!

Do zobaczenia już w poniedziałek!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności