Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Już od kilku lat tematy związane z UX i projektowaniem interfejsów, czyli UI Design, przyciągają kolejnych projektantów do branży IT. Już wkrótce - kurs…

Już od kilku lat tematy związane z UX i projektowaniem interfejsów, czyli UI Design, przyciągają kolejnych projektantów do branży IT.

Jednak duży zakres wiedzy teoretycznej do przyswojenia oraz to, jak szerokie są to zagadnienia, może zniechęcać osoby początkujące i będące na samym początku przygody z UX/UI designem.

Brak praktycznego doświadczenia utrudnia przełożenie poznanej teorii na codzienną pracę. W tym kursie dowiesz się do czego możesz używać popularnych narzędzi i metod i na czym polegają kolejne etapy procesu projektowego.

Cały kurs został podzielony na trzy główne części: zbieranie wymagań, architekturę informacji oraz prototypowanie. Czasami jako projektanci będziemy zajmować się w pracy każdą z nich, a czasami będziemy odpowiedzialni za wszystkie.

Niezależnie od tego, czym ostatecznie będziemy się zajmować, warto znać i rozumieć pozostałe etapy, aby sprawniej współpracować z innymi członkami zespołu projektowego.

Do usłyszenia już wkrótce!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności