Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Google Tag Manager!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Google Tag Manager! Mierzenie oraz optymalizowanie działań marketingowych to zadanie, przed jakim staje każdy przedsiębiorca…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Google Tag Manager!

Mierzenie oraz optymalizowanie działań marketingowych to zadanie, przed jakim staje każdy przedsiębiorca – a jego rozwiązaniem jest profesjonalna analityka. Google Tag Manager, któremu poświęcony został ten kursu, umożliwi Ci skuteczne wykorzystanie narzędzi analitycznych oraz tagów śledzących. Poznanie w praktyce zagadnień dotyczących wdrażania i zarządzania analityką internetową pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, i pieniądze – i w tym właśnie pomoże Ci ten kurs.

Nauczysz się obserwować zachowania Twoich obecnych i przyszłych klientów – czy wypełniają formularz kontaktowy? Jak daleko przewijają stronę? Czy oglądają wideo? Dowiesz się jak, korzystając z danych z dataLayer, skonfigurować tagi konwersji i zdarzeń, które przekazują do Google lub Facebooka dynamiczne parametry, takie jak wartość zamówienia. Po kursie będziesz w stanie mierzyć interesujące Cię interakcje użytkowników z witryną, analizować ich zachowanie i podnosić współczynnik konwersji swojej strony.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest skierowany do osób, które chciałyby samodzielnie konfigurować analitykę internetową i uniezależnić ten proces od działu IT.

Wiedza zawarta w kursie będzie szczególnie przydatna dla marketerów, właścicieli sklepów internetowych, przedsiębiorców i początkujących analityków internetowych

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 14 stycznia!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Marketing i Biznes

Angażujące posty na Facebooku dla Twojego biznesu

Nowości

[PREMIERA] Kurs Google Tag Manager w Praktyce już na eduweb.pl!

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności