Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu React.js od Podstaw!

Już wkrótce zapraszamy na premierę Kursu React od Podstaw! React.js to niezwykle popularna technologia umożliwiająca tworzenie nowoczesnych, dynamicznych i wydajnych aplikacji webowych. Kurs przygotowany…

Już wkrótce zapraszamy na premierę Kursu React od Podstaw!

React.js to niezwykle popularna technologia umożliwiająca tworzenie nowoczesnych, dynamicznych i wydajnych aplikacji webowych. Kurs przygotowany przez Adama Romańskiego, znanego z kanału Hello Roman, został oparty na zadaniu rozwijania aplikacji służącej do kolekcjonowania najciekawszych artykułów, notatek oraz kont twitterowych znalezionych w sieci. Pierwsze lekcje rozpoczną się od prostych widoków, na podstawie których dowiesz się, co stoi u podstaw Reacta – czym jest JSX oraz poznasz pojęcie komponentu funkcyjnego. Przekonasz się jak działają propsy oraz w jakich sytuacjach należy je wykorzystywać. Zobaczysz też, jak w React.js pracujemy z danymi, jak możemy je przetwarzać a następnie stosując kilka strategii stylowania komponentów, wszystko wyświetlić w atrakcyjny sposób.

Następnie poznasz routing, który pozwoli nam na stworzenie wielu podstron, które urozmaicą naszą aplikację – dowiesz się dzięki temu jak integrować dodatkowe narzędzie w naszym projekcie. Na koniec, podczas rozbudowywania naszej aplikacji o Context API dopracujemy też wszystkie inne jej elementy, aby na samym końcu kursu wydeployować nasz gotowy produkt w serwisie Netlify – zobaczysz, że wypuszczenie aplikacji Reactowej do sieci i udostępnienie jej innym, jest niezwykle proste.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs przygotowany został z myślą o początkujących programistach, odkrywających dopiero ekosystem JavaScriptu – dlatego wiele zagadnień nawet lekko wykraczających poza tematykę Reacta zostało omówionych w przejrzysty sposób. Warto jednak mieć dobrze opanowane podstawy HTMLa, CSSa i JavaScriptu, a zwłaszcza składni od ES6 w górę.

Do usłyszenia już wkrótce!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Nowości

Już wkrótce – kurs React w Praktyce!

Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności