Nowości

Już wkrótce – WordPress od Podstaw!

Już wkrótce zapraszamy na premierę Kursu WordPress od Podstaw! W trakcie trwania kursu nauczysz się łatwo tworzyć i zarządzać dynamicznymi stronami WWW.

Już wkrótce zapraszamy na premierę Kursu WordPress od Podstaw!

WordPress to niezwykle popularny i elastyczny system, który pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób tworzyć i zarządzać dynamicznymi stronami WWW. Kurs przygotowany przez Grzegorza Roga pozwoli Ci od podstaw opanować obsługę WordPress, jak również zmodyfikować grafikę swojej strony i rozszerzyć jej funkcjonalności.

Kurs WordPress od podstaw

Pierwsze lekcje kursu dotyczą ekosystemu WordPress oraz tego, co można osiągnąć z wykorzystaniem tego systemu CMS. Następnie zajmiemy się pobraniem aktualnej, polskiej wersji WordPress oraz jego instalacją w ramach lokalnego środowiska deweloperskiego. Kolejno skonfigurujemy naszą stronę tak, aby praca z nią była komfortowa a także aby publikowane treści były przyjazne dla wyszukiwarek.

Następnie przejdziemy do administracji systemem, pracy z mediami, rozszerzania strony za pomocą wtyczek i motywów, a także stworzymy prostą strukturę działającej strony Bloga Kulinarnego, którą dostosujemy do naszych potrzeb. Pomówimy także o aktualizacjach WordPress oraz jego komponentów.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z systemem CMS WordPress i chcą od podstaw poznać jego możliwości.

Do usłyszenia już w poniedziałek!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 2

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 1

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności