Nowości

Kompendium Angular – wkrótce kolejne części kursów!

Kurs Angular Techniki Zaawansowane – Interfejs jest pierwszą częścią obszernego kompendium dotyczącego zaawansowanych funkcji i możliwości pracy w Angular. Postanowiliśmy rozbić je na kilka…

Kurs Angular Techniki Zaawansowane – Interfejs jest pierwszą częścią obszernego kompendium dotyczącego zaawansowanych funkcji i możliwości pracy w Angular. Postanowiliśmy rozbić je na kilka mniejszych partii materiału, aby przekazać Ci jak najwięcej aktualnej wiedzy w przystępnej formie. W pierwszej, ponad 6 godzinnej części poznasz narzędzia pozwalające utrzymać porządek w kodzie oraz wysoką produktywność w pracy, nawet, gdy aplikacja będzie bardzo rozbudowana. Co najważniejsze – będziesz potrafił tworzyć́ elementy wielokrotnego użytku, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę nad funkcjonalnościami Twojej aplikacji.

Wkrótce kolejne części!

A już niebawem na eduweb.pl możesz spodziewać się kolejnej części – ponad 4 godzinnego kursu, w którym powiemy więcej o:

– Technikach użycia Pipes i async Pipes
– Tajnikach mechanizmów Dependency Injection i Change Detection
– Technikach zaawansowanej pracy z formularzami i httpClient
– i wiele, więcej…

I i II część kompendium dostarczy Ci mnóstwo teoretycznej wiedzy, która poprawi efektywność Twojej pracy i elastyczność kodu, co wpłynie na jakość pracy całego zespołu.

Uwaga! BONUS – III praktyczna część

Planujemy wydanie jeszcze jednego, typowo praktycznego kursu, w którym pokażemy Ci wiele przypadków, z którymi na pewno spotkasz się w swojej pracy. Zobaczysz kilka case study, poznasz techniki pracy i sposoby rozwiązywania konkretnych problemów podczas pisania kodu, a także odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z pracą z Angular.

Prosimy o Twoje sugestie.

Ten kurs ma być jak najbardziej użyteczny dla Ciebie, dlatego już teraz możesz przesyłać nam swoje sugestie, co chciałbyś w nim zobaczyć, jakie problemy napotykasz na swojej drodze i odpowiedzi, na jakie pytania chciałbyś uzyskać. Możesz zgłaszać je w komentarzu pod tym postem.

Do usłyszenia już wkrótce!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności