Mobilne

Kompendium Tworzenia Aplikacji iOS – Premiera już 14.09

Witajcie, Jest mi niezmiernie miło poinformować Was o premierze kursów, nad którymi pracowałem przez ostatnie miesiące. Jest to niezwykle obszerne, niemal 20-godzinne kompendium tworzenia…

blo2

Witajcie,

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was o premierze kursów, nad którymi pracowałem przez ostatnie miesiące. Jest to niezwykle obszerne, niemal 20-godzinne kompendium tworzenia aplikacji mobilnych na platformę iOS, na które składają się dwa kursy:

  • Projektowania UI/UX aplikacji mobilnych iOS
  • Programowania aplikacji iOS w Swift

Kursy są esencją praktycznej wiedzy, jaką zdobyłem przez lata projektując i wdrażając aplikacje mobilne dla największych klientów i prezentują najnowsze, aktualne techniki tworzenia aplikacji. Dowiecie się z nich wszystkiego, co jest potrzebne aby zacząć pracę z najbardziej dochodową platformą mobilną, jaką jest iOS. Nowy system iOS9, język programowania Swift i inne czynniki sprawiają, że jeszcze nigdy nie było lepszego czasu aby zająć się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na tą platformę.

Czego dowiesz się z kursów?

W kursie projektowania iOS na przestrzeni ponad 9 godzin poznasz wszystkie tajniki związane z tworzeniem aplikacji iOS w popularnych programach Photoshop i Sketch. Kurs to wyczerpujące kompendium dotyczące pracy z interfejsami, UI oraz UX aplikacji mobilnych na platformę iOS. Pokażę Ci mnóstwo ciekawych technik projektowania interfejsów w Photoshop, jak również zaprojektujemy kompletne aplikacje od podstaw. To najlepszy moment aby wzbogacić portfolio swoich umiejętności o informacje zawarte w tym kursie, ponieważ projektanci iOS to jedni z najlepiej opłacanych i poszukiwanych ekspertów na rynku!

W kursie programowania, od podstaw poznasz język Swift z doświadczonym ekspertem i programistą Apple – Michałem Dziadkowcem a następnie stworzysz swoje pierwsze aplikację od A-Z. Rosnąca popularność aplikacji iOS na naszym rynku a także nowy język programowania Swift czynią ten temat świetnym polem do rozwijania umiejętności. Szczegółowo omówimy środowisko programistyczne, wszystkie niezbędne komponenty, a następnie zajmiemy się szczegółowym wprowadzeniem do Swift po to aby później zakodować dwie praktyczne aplikacje w środowisku Xcode.

Mam też kolejną dobrą wiadomość – początkowo kurs UI/UX planowałem jako jedną pozycję, dotyczącą wszystkich platform mobilnych oraz webowych. Szybko jednak doszedłem do wniosku, że niemożliwe jest wnikliwe omówienie wszystkich tych zagadnień w jednym kursie, dlatego przygotowuję dla Was osobne materiały także dla platformy Android, a także obszerny, wprowadzający kurs UI/UX dotyczący stron WWW, który już niedługo będzie miał swoją premierę na eduweb.pl!

Premiera kursów iOS już 14.09! Do usłyszenia!

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności