Fotografia i Photoshop

Koniec czekania! Kurs Photoshop i ZBrush już w poniedziałek 16.09!

Witajcie! Chciałbym przekazać świetne wiadomości! Już w najbliższy poniedziałek, 16.09, premiera naszego najnowszego kursu Photoshop i ZBrush – Trzeci Wymiar Ilustracji! Po raz kolejny, Wojciech…

Witajcie!

Chciałbym przekazać świetne wiadomości! Już w najbliższy poniedziałek, 16.09, premiera naszego najnowszego kursu Photoshop i ZBrush – Trzeci Wymiar Ilustracji!

Po raz kolejny, Wojciech Magierski, znakomity ilustrator i grafik, który przygotował dla eduweb.pl kurs Photoshop Masterclass, odkrywa przed Wami tajniki swojej pracy. Tym razem jest to połączenie potencjału Photoshopa oraz ZBrush, w wyniku którego uzyskamy dwie niesamowite ilustracje. Pierwsza z nich została przygotowana na potrzeby okładki dla wydawnictwa z Nowego Jorku, które raz do roku publikuje książkę poświęconą grafice i projektowaniu. Drugi projekt to Poison Beats, który powstał bez wykorzystania stocków, wyłącznie z pomocą 3D oraz Photoshopa. Znalazł on uznanie w gronie redaktorów popularnego magazynu dla designerów New Webpic i pojawił się na jego okładce!

Odkrywanie świata 3D stawia to nowe wyzwanie dla grafików, które coraz częściej staje się standardem naszej pracy, ale także oferuje niespotykane dotąd możliwości. Wolność i przestrzeń tworzenia ogranicza tylko Twoja wyobraźnia a czas poświęcony na poszukiwania odpowiednich materiałów na popularnych stock’ach możesz poświęcić na tworzenie modeli idealnie odpowiadających Twoim wymaganiom. Niezwykle się cieszę, że razem z eduweb.pl możecie w ekspresowym tempie rozwijać swoje umiejętności, ucząc się od najlepszych!

Do przerabiania kursu potrzebna Ci będzie wiedza z zakresu Photoshop (osobom, które znają jedynie podstawy Photoshop polecam wcześniej przerobić kurs Zaawansowany Photoshop), jednak 3D i aplikację ZBrush omówimy od podstaw, zatem nie jest w tym zakresie potrzebne żadne dodatkowe doświadczenie.

Oto efekty, nad którymi będziemy pracować w kursie…

zb1

zb2

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi kursu:

Do usłyszenia w poniedziałek przy okazji premiery kursu!

Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności