Nowości

Kurs 3ds Max – Techniki zaawansowane już dostepny!

Przejdź na wyższy poziom kreacji grafiki 3D! Na eduweb.pl dostępny jest już najnowszy kurs 3D Studio Max – Techniki Zaawansowane! Zapewne wielokrotnie zastanawiasz się,…

Przejdź na wyższy poziom kreacji grafiki 3D! Na eduweb.pl dostępny jest już najnowszy kurs 3D Studio Max – Techniki Zaawansowane!

Zapewne wielokrotnie zastanawiasz się, czego brakuje Twoim projektom i który element powinieneś poprawić. Jeśli chcesz, aby Twoje prace wyglądały tak, jak najlepsze projekty znalezione w sieci – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Często właściwe oświetlenie, efekty specjalne dodane w Photoshop, czy ustawienia renderingu, pozwalają uzyskać rewelacyjny efekt, nawet jeśli nie dysponujesz świetnym modelem.

W kursie poznasz zaawansowane schematy oświetlenia i dobierzesz materiały tak, aby Twoje obiekty wyglądały realistycznie. Korzystając z pluginu Mental Ray, który dostarczany jest razem z 3D Studio, nauczysz się dobierać optymalne ustawienia. Nauczysz się także pracować z oświetleniem imitującym studyjne, dzięki czemu przygotujesz doskonałe modele 3d produktów. Dodatkowo, całość dopełnimy efektami graficznymi, przygotowanymi w Photoshopie, aby efekt był jak najlepszy. Pokażemy także, jak pracować z animowanym tekstem na potrzeby stron WWW i czołówek!

Kurs 3ds Max – Techniki Zaawansowane, to ponad 6 godzin porad specjalisty w dziedzinie 3D dla osób, które znają już podstawy obsługi programu 3ds Max i chcą udoskonalić swój warsztat. W kursie znajdziesz lekcje poświęcone między innymi:

  • Tworzenie animacji tekstu na potrzeby czołówek i stron WWW
  • Modelowanie zaawansowanych obiektów – wnętrza, budynki, realistyczne odwzorowanie produktów
  • Praca z oświetleniem, w tym oświetlenie studyjne
  • Zaawansowane ustawienia i rendering z Mental Ray
  • i wiele, wiele więcej!

Więcej szczegółów oraz lekcję przykładową znajdziesz na stronie:
http://www.eduweb.pl/kursy/3d-studio-max/3d-studio-zaawansowane.html

Możesz także kupić kurs 3ds Max – Techniki Zaawansowane w nowym pakiecie z podstawowym kursem 3ds Max – Techniki Pracy z rabatem 15% w cenie już 135 zł. Zakupu możesz dokonać tutaj.

Poniżej prezentuję przykładowe projekty z kursu:

Zobacz animację tekstu 3D >>

[gallery link=”file”]

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności