Nowości

Kurs Adobe Illustrator CC od Podstaw już dostępny!

Witaj, Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Adobe Illustrator CC od Podstaw, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/illustrator/illustrator-cc-od-podstaw.html Kurs ten jest wprowadzeniem…

Witaj,

Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Adobe Illustrator CC od Podstaw, który od dziś jest dostępny na:
https://eduweb.pl/kursy/illustrator/illustrator-cc-od-podstaw.html

Kurs ten jest wprowadzeniem do najnowszej wersji aplikacji Adobe Illustrator CC 2017. W trakcie 9 godzinnego materiału wideo poznasz od podstaw techniki pracy z tym programem, dowiesz się na czym dokładnie polega tworzenie grafiki wektorowej a także przekonasz się, jak przebiega proces rysowania z użyciem profesjonalnych narzędzi.

Na początek pokażemy Ci w jaki sposób szybko dopasować układ Interfejsu do własnych potrzeb, a następnie przystępnie omówimy najważniejsze różnice pomiędzy poprzednią a najnowszą wersją Illustratora. Gdy opanujesz podstawy, pokażemy Ci, jak pracować z warstwami, poznasz narzędzia służące do rysowania obiektów wektorowych i dowiesz się czym są tryby rysowania. Następnie powiemy, w jaki sposób konwertować narysowane kształty oraz jak pracować z punktami odniesienia podczas transformacji obiektów. Poznasz także proste metody skalowania i przekształcania.

Aby utrwalić poznane funkcje aplikacji przejdziemy do stworzenia od podstaw projektu typograficznego z wykorzystaniem wielu właściwości obiektów wektorowych. Wspólnie stworzymy minimalistyczną infografikę, a następnie wykonasz samodzielne zadanie z wykorzystaniem zdobytej wiedzy. Nauczysz się pracować z Bitmapą oraz stworzysz własne pędzle.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:
· Ustawienia Interfejsu
· Konstrukcja obiektów wektorowych
· Praca z warstwami
· Nowe narzedzia Illustratora
· Biblioteki CC
· Praktyczny projekt
· Nowe techniki eksportu

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z projektowaniem graficznym i poznać możliwości Adobe Illustrator – ten Kurs jest właśnie dla Ciebie! Autor Kursu – Michał Wedlechowicz, poprowadził lekcje w taki sposób, aby osoby bez wcześniejszego doświadczenia mogły nauczyć się pracy z narzędziami graficznymi.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/illustrator/illustrator-cc-od-podstaw.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności