Nowości

Kurs Adobe Illustrator CC od Podstaw już wkrótce!

Witaj, Mam przyjemność poinformować Cię o nadchodzącej premierze Kursu Adobe Illustrator CC od Podstaw, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 15 maja! Kurs jest…

Witaj,

Mam przyjemność poinformować Cię o nadchodzącej premierze Kursu Adobe Illustrator CC od Podstaw, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 15 maja!

Kurs jest wprowadzeniem do aplikacji Adobe Illustrator, dzięki czemu od podstaw poznasz techniki pracy z jego najnowszą wersją – Illustrator CC 2017. W Kursie pokażemy Ci krok po kroku jak przebiega proces rysowania z użyciem aplikacji. Zaczniemy od tego, jak pracować z warstwami, by lepiej zarządzać elementami swojego projektu. Następnie poznasz narzędzia służące do rysowania obiektów wektorowych oraz metody skalowania i przekształcania. Pokażemy Ci również narzędzie Adobe Color, a dodatkowo dowiesz się jak, dodawać gradienty i tworzyć próbki kolorów, które następnie będziesz mógł zsynchronizować z biblioteką Creative Cloud.

Aby utrwalić zdobytą wiedzę wspólnie stworzymy prosty projekt typograficzny z wykorzystaniem wielu właściwości obiektów wektorowych, a następnie będziesz mógł samodzielnie wykonać zadanie z zastosowaniem zdobytej przedtem wiedzy.

Sprawdź, co znajdziesz w Kursie:
· Ustawienia Interfejsu
· Konstrukcja obiektów wektorowych
· Praca z warstwami
· Nowe narzędzia Illustratora
· Biblioteki CC
· Praktyczny projekt
· Nowe techniki eksportu

Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z projektowaniem graficznym i poznać możliwości Adobe Illustratora – ten Kurs jest właśnie dla Ciebie! Lekcje prowadzone są w prosty i przejrzysty sposób, tak, by nie przysporzyły problemów nawet osobom bez wcześniejszego doświadczenia i pozwoliły na nauczenie się pracy z narzędziami graficznym od podstaw. Jeżeli jednak już teraz zajmujesz się grafiką, ten materiał będzie dobrym uzupełnieniem i usystematyzowaniem Twojej wiedzy.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 15 maja!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności