Nowości

Premiera kursu InDesign już 20.02!

Witajcie, Jest mi niezwykle miło poinformować że najbliższa premiera na eduweb.pl będzie miała miejsce już w poniedziałek, kiedy to oddamy do Waszej dyspozycji kurs…

Witajcie,

Jest mi niezwykle miło poinformować że najbliższa premiera na eduweb.pl będzie miała miejsce już w poniedziałek, kiedy to oddamy do Waszej dyspozycji kurs Adobe InDesign CS5.5 – Podstawy. Na pewno każdy z Was spotkał się już z tym „kombajnem” graficznym, służącym do składania materiałów na potrzeby druku. Sam InDesign jest niezwykle rozbudowanym programem, a jego specyficzne funkcje i wymagania związane są z przygotowaniem materiałów dla poligrafii. Nauka z ekspertem, który w ID pracuje na co dzień pozwala opanować szereg skomplikowanych funkcji w krótkim czasie.

Mimo, że będzie to kurs podstawowy, zawiera on wiele ciekawych wskazówek związanych z pracą w branży DTP i przygotowywaniem materiałów do druku. W kursie poznasz podstawowe narzędzia i techniki pracy z InDesignem, formaty plików oraz wykonasz szereg praktycznych projektów. Ponadto, dołączamy do niego zbiór ciekawych zasobów sieci, z pomocą których możesz rozszerzyć swoją wiedzę a także pobrać wiele ciekawych, darmowych fontów. Autorem kursu jest Przemysław Kot, który od lat pracuje w branży poligraficznej i prowadzi własną firmę – catdesign.pl.

Co jeszcze znajdziesz w kursie InDesign?

  • Omówienie teorii kolorów, podstaw typografii
  • Interfejs i narzędzia Adobe InDesign
  • Szereg praktycznych projektów
  • Zbiór ciekawych linków
  • Informacje o przygotowaniu do druku
  • I wiele więcej!

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Fotografia i Photoshop

Kurs InDesign od Podstaw – już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności