Nowości

Kurs Adobe Premiere Pro – Techniki Pracy już dostępny!

Witajcie, Mam ogromną przyjemność ogłosić najnowszą premierę rozpoczynającą Tydzień Wideo na eduweb.pl – świeżo przygotowany materiał poświęcony montażowi wideo w Adobe Premiere Pro, czyli…

art

Witajcie,

Mam ogromną przyjemność ogłosić najnowszą premierę rozpoczynającą Tydzień Wideo na eduweb.pl – świeżo przygotowany materiał poświęcony montażowi wideo w Adobe Premiere Pro, czyli kurs:

Adobe Premiere Pro – Techniki Pracy

Wideo już jakiś czas temu stało się najbardziej atrakcyjnym i popularnym medium. Od niedawna czasy drogich narzędzi i kosztownego studia odeszły w zapomnienie. Z pomocą Premiere Pro i jego narzędzi, każdy jest w stanie zmontować fantastyczny materiał wideo dodając do niego rewelacyjne efekty wizualne. Nieważne, czy tworzysz amatorskie filmy, czy pracujesz nad profesjonalnymi produkcjami – Premiere Pro jest przyjaznym narzędziem, które sprosta każdemu zadaniu!

premiere02

Na przestrzeni 7 godzin Kursu dowiesz się wszystkiego o najważniejszych narzędziach i technikach pracy w Adobe Premiere Pro. Doświadczony ekspert – Adobe Community Expert, pokaże Ci najbardziej trafne i poprawne nawyki przy pracy z materiałem wideo, począwszy od jego importu, przez organizację projektu, najciekawsze techniki montażu, skróty i wskazówki – aż do renderu gotowego pliku wideo. W trakcie naszej przygody z Premiere Pro poznasz też możliwości efektów, które oferuje aplikacja, dowiesz się jak edytować nagranie z wielu kamer, zajmiesz się obróbką dźwięku, jak również korektą kolorystyczną.

Zagadnienia jakie poznasz korzystając z kursu to między innymi:

  • Montaż materiału od A do Z
  • Najciekawsze techniki i narzędzia
  • Praca z efektami i korektą barwną
  • Setki przydatnych skrótów
  • Praca z audio w Premiere Pro
  • Połączenie z Audition i After Effects
  • Szereg praktyk montażowych
  • Pliki źródłowe i wiele więcej!

Dokładny opis zawartości oraz darmowe Wprowadzenie znajdziesz pod linkiem:

http://eduweb.pl/kursy/premiere-pro/premiere-pro-techniki-pracy.html

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich, zarówno amatorach jak i profesjonalistach, którzy chcą nauczyć się montażu w Premiere Pro lub udoskonalić swój warsztat o ciekawe techniki, nowości i narzędzia. Jest on narzędziowym kompendium, które będzie przydatne także dla osób, które pracują już w Premiere Pro.

premiere01

Pozostaje mi już jedynie zaprosić do zapoznania się z przygotowanym kursem – wierzę, że korzystając ze zdobytej wiedzy szybko będziecie w stanie montować niesamowite i profesjonalnie wyglądające filmy wideo!

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Fotografia i Photoshop

Kurs InDesign od Podstaw – już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności