Nowości

Kurs Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę już dostępny!

Witaj, Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego kursu – Adobe XD i Muse – Od interfejsu po…

Witaj,

Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego kursu Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/adobe-experience-design-muse.html

Przedstawiamy Ci kompletny kurs, dzięki któremu stworzysz od A do Z własną stronę lub aplikację, zaczynając od projektu poprzez stworzenie interaktywnego prototypu aż do wdrożenia za pomocą Adobe Muse. W tym wszystkim pomoże Ci niezwykle ciekawe narzędzie z pakietu Adobe – Experience Design.

W Kursie przejdziemy przez techniki pracy w Adobe XD,  dowiesz się w jaki sposób współpracować z Photoshop czy Illustratorem, a także poznasz ciekawe zastosowania aplikacji czy narzędzia takie jak Repeat Grid. Na koniec stworzymy praktyczny projekt strony internetowej, który wykonamy a następnie wdrożymy bez użycia ani jednego kawałka kodu!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Interfejs i Narzędzia XD
  • Wydajne projektowanie
  • Prototypowanie przejść
  • Praca z Adobe Muse
  • Praktyczny projekt UI
  • Tworzenie responsywnej strony

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą zająć się, lub już się zajmują projektowaniem interfejsów użytkownika i chcą tworzyć nowoczesne strony WWW oraz aplikacje. Workflow pokazany w Kursie pozwoli Ci zoptymalizować czas swojej pracy i tworzyć niezwykle wydajnie ciekawe, działające projekty. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza z zakresu kodowania i wdrażania stron WWW a jeśli chodzi o część z Adobe Muse – nie musisz także posiadać wcześniejszego doświadczenia w pracy z tą aplikacją.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX!  http://latozux.eduweb.pl/

Szczegółowy opis Kursu Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/adobe-experience-design-muse.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Urodziny Grzegorza – PROMOCJA -25% i Dzień Darmowych Warsztatów

Grafika i Interfejsy

FramerxWarsaw #1 za nami!

Pierwsze spotkanie Framer x Warsaw za nami! 16 sierpnia w gronie osób zainteresowanych UXD, nowoczesnymi technologiami oraz ich wykorzystaniem w prototypowaniu Grzegorz Róg z eduweb.pl, prowadził warsztat…

Nowości

Kurs Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności