Nowości

Kurs Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę w ramach Lata z…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Adobe XD i Muse – Od interfejsu po gotową stronę w ramach Lata z UX na eduweb.pl.

Adobe Experience Design to niezwykle wszechstronne narzędzie dla UI/UX Designerów, ponieważ oprócz projektowania, pozwala na tworzenie interaktywnych prototypów, a co najważniejsze znajdziesz go w pakiecie Adobe, w ramach subskrypcji CC.

W Kursie poznasz nie tylko techniki pracy w Experience Design, ale także ciekawe zastosowania czy narzędzia takie jak Repeat Grid. Stworzymy również praktyczny projekt strony internetowej, która będzie reklamowała aplikację inteligentnego domu z którą pracowaliśmy także w innych kursach ścieżki UX. Zaprojektujemy ją z wykorzystaniem Adobe Muse, przekonasz się, z jaką łatwością i bez użycia kodu można wdrożyć działające i responsywne strony www.

Czy Kurs jest dla mnie?

Jeśli chcesz zająć się, lub już zajmujesz się projektowaniem interfejsów użytkownika i chcesz tworzyć nowoczesne strony WWW oraz aplikacje ten Kurs jest zdecydowanie dla Ciebie. Workflow pokazany w Kursie pozwoli Ci zoptymalizować czas swojej pracy i tworzyć niezwykle wydajnie ciekawe, działające projekty.

Autorem Kursu jest Grzegorz Róg.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji – między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX! Zapisz się pod adresem: http://latozux.eduweb.pl/

Tymaczasem do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 31 lipca!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności