Nowości

Kurs Affinity Photo od Podstaw już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Affinity Photo od Podstaw, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/grafika/affinity-photo-od-podstaw.html Podczas Kursu dowiesz się, jak poruszać się po…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu Affinity Photo od Podstaw, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/grafika/affinity-photo-od-podstaw.html

Podczas Kursu dowiesz się, jak poruszać się po tej nowej aplikacji stworzonej z myślą o grafice bitmapowej oraz jak nauczyć się sprawnej i intuicyjnej pracy z jej wykorzystaniem. Autor, Michał Wedlechowicz pokaże Ci w jaki sposób pracować z siatką dokumentu i opcjami przyciągania. Poznasz tryb pracy Develop Persona, który jest odpowiednikiem Camera Raw, a dzięki ustawieniom i adjustom w tym trybie będziesz w stanie wysycić kolory i wyostrzyć zdjęcie. Popracujesz również nieco z ekspozycją fotografii.

Poznasz narzędzia służące do tworzenia dobrych selekcji w Affinity Photo, a także tryb Refine, dzięki któremu stworzysz m.in. idealną selekcję włosów. Dowiesz się również jak pracować z filtrami i zniekształceniami. Nauczysz się tworzyć korektę kolorystyczną, dopasowywać kontrast oraz pracować z krzywymi czy poziomami i balansem kolorów w taki sposób, aby uzyskać pożądane efekty. Wiedzę zdobytą podczas kursu wykorzystasz na koniec do praktycznego projektu polegającego na wykonaniu montażu zdjęć. Wspólnie spróbujemy stworzyć kolaż w formie graficznej kompozycji.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

 • Interfejs
 • Preferencje i Persony
 • Praca z plikami RAW
 • Techniki zaznaczania
 • Zaznaczanie zaawansowane
 • Adjusty i warstwy dopasowania
 • Praca z maskami
 • Praca na warstwach
 • Filtry i zniekształcenia
 • Praktyczny projekt
 • Eksport i obsługa plików
 • i wiele więcej!

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z grafiką. Dzięki lekcjom zawartym w tym kursie osoby początkujące bez problemu przyswoją wiedzę z zakresu obsługi Affi­nity Photo od podstaw. Kurs przeznaczony jest również dla tych osób, które już pracują z grafiką, ale chciałyby poznać nowe narzędzie dostępne na rynku, którego grono zadowolonych użytkowników bardzo szybko się powiększa.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/grafika/affinity-photo-od-podstaw.html 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności