Nowości

Kurs ASP.NET MVC już w poniedziałek na eduweb.pl

W nadchodzącym tygodniu zamierzamy rozpieścić Was, publikując w krótkim odstępie czasu dwa obszerne kursy. Obok zapowiadanego już wcześniej materiału poświęconego językowi C#, będziemy mieli…

W nadchodzącym tygodniu zamierzamy rozpieścić Was, publikując w krótkim odstępie czasu dwa obszerne kursy. Obok zapowiadanego już wcześniej materiału poświęconego językowi C#, będziemy mieli przyjemność zaprezentować najnowsze dzieło ewangelisty Microsoft, Bartłomieja Zassa – ASP.NET MVC – Aplikacje Internetowe.

Kurs, który oddamy do Waszej dyspozycji to niezwykle obszerne kompendium wiedzy na temat programowania aplikacji webowych w technologiach ASP.NET z wykorzystaniem modelu MVC, czyli najbardziej aktualnej technologii w oparciu o nowy framework .NET. Kurs od podstaw wprowadzi Cię w tajniki platformy ASP.NET a na przestrzeni aż 12 godzin obszernego materiału zdobędziesz wszystkie informacje niezbędne do dalszej, samodzielnej pracy.

W kursie przygotowaliśmy między innymi:

  • Wprowadzenie do technologii webowych i komunikacja klient – serwer
  • Narzędzia Microsoft Web Platform
  • Pierwsze aplikacje w Visual Studio
  • Mechanizmy dla Model, View, Controller
  • ASP.NET i Ajax
  • Dostęp do Bazy Danych
  • Bezpieczeństwo aplikacji ASP.NET
  • Wdrażanie aplikacji .NETi publikacja

Kurs stanowi świetny punkt wyjścia dla osób, które znają już przynajmniej podstawy C# i technologii front-end, które dowiedzą się w nim jak działają mechanizmy ASP.NET MVC, jednak przyda się on także osobom, które pracują w technologiach Microsoft i chcą uzupełnić swoją wiedzę a także lepiej zrozumieć działanie nowego frameworku i samego MVC. Kurs jest także wprowadzeniem do materiału praktycznego, który pojawi się w przyszłości na eduweb.pl i będzie szczegółowo omawiał proces tworzenia kompletnej witryny e-commerce z pomocą ASP.NET.

Do usłyszenia już w poniedziałek przy okazji premiery kursu ASP.NET MVC.

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

Kurs Vue.js Techniki Zaawansowane już wkrótce!

Witaj, już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę kursu Vue.js Techniki Zaawansowane. Kurs ten będzie kontynuacją wydanego niedawno kursu Vue.js od Podstaw, do którego przerobienia gorąco…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności